Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wanap-Craft FreeBuild 1.4.7! z przedmiotami! Dedyk [Rekrutacja Otwarta] [60 slotów] [Bez lagów] [Survival Games] Wielki Powrót serwera.


Trading212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14cffhf.jpg

 

Wielki powrót kultowego i lubianego przez wielu serwera Wanap-Craft.

Tym razem w wydaniu -Build.

 

Przeczytaj całą reklamę,aby dowiedzieć się jak najwięcej

:D .

 

****Info****

 

Czy chciałbyś dobrze się bawić, miło spędzić czas z przyjaciółmi, a zarazem budować wyobraźnie?

Wejdź do świata pełnego różnorodnych atrakcji i przygód!

Możesz to zrobić już dziś dzięki naszemu serwerowi Free-Build.

 

****Serwer****

 

IP:192.166.218.69

Typ:Free-Build

 

PvP:Częściowo włączone

Moby i Zwierzęta:Włączone

White-list:Wyłączone

Sloty: 60

DOBRA ZABAWA:100%

 

Serwer jest postawiony na profesjonalnym Hostingu dzięki czemu jest pozbawiony wszelkich lagów, cofek itp.

Gra jest bardzo płynna.

 

****Administracja****

 

-Nie daje żadnych item

+Zawsze pomaga

+Nie przeklina

+Łatwy i dobry kontakt

+Zawsze odpisuje

 

Do grona administracji zaliczają się osoby które są bardzo doświadczone i potrafią ogarnąć każdą sytuacje.

 

****Co u nas z najdziesz i co nas wyróżnia?****

 

-Na pewno event'y na każde święto

-Dobrą zabawe

-Świetną mape

-Profesjonalnie z konfigurowane plugin'y

-Uprzejmą i miłą administracjię

 

Serdecznie zapraszam wejdź i poczuj moc jaką daje gra multiplayer na naszym serwerze!!!

 

Zobacz nas na Youtube.

 

 

UWAGA!!

 

Na serwerze jest otwarta rekrutacja zgarnij ciepłą posadkę już dziś.

Opublikowano

Do grona administracji zaliczają się osoby które są bardzo doświadczone i potrafią ogarnąć każdą sytuacje.

 

Doświadczeni są jedynie w pisaniu na kolorowo i robieniu syfu, tak? Ortografia oraz składnia zdania na poziomie zerowym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...