Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][HOT][SURV+FRAKCJE]TakakoCraft REKRUTACJA NA ADMINA ON[KTO 1 WBIJE DOSTANIE VIPA]


Unions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM NA NOWEGO SERVA

IP:TakakoCraft.gomc.pl

 

Stwory:ON

Zwierzeta:ON

PvP:ON

WL:ON

FAJNA GRA:ON

 

Wzór Podania:

1.Imię:

2.Wiek:

3.Nick w MC:

4.Dlaczego ty:

5.Kontakt skype/gg:

6.Mikro:

7.Znajomosc Komendy (1/10):

8.Od Kiedy Grasz w MC:

 

 

Podania Prosimy Podawać w Komentarzach!!!

Opublikowano

Wzór Podania:

1.Imię:Sebastian

2.Wiek:12 lat(w lipcu)

3.Nick w MC:Gonzilez(premium)

4.Dlaczego ty:Poniewaz:jestem HeadAdminem na 1 serwerze 10 slotowym

Byłem adminem na RoCrafcie-60 slotow,zarejestrowanych ponad 5600 graczy

Oraz niedługo robie wlasny serwer

5.Kontakt skype/gg:Skype:sebek200110

6.Mikro:Mam ale nie wiem czy dziala

7.Znajomosc Komendy (1/10):SV 8/10 FB 10/10

8.Od Kiedy Grasz w MC:Ok.lipiec 2011

Opublikowano

Zostanę Adminem na serwerze

 

Kontakt Skype: kedro15, albo pisać na prywatną wiadomość

 

Imie: Łukasz

 

Wiek: 16

 

 

Dlaczego ty?: Siemka, jestem osobą, która zna się na serwerach minecraft. Orientuję się bardzo dobrze na komendach do wielu, różnych pluginów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą. Dziennie spędzam na różnych serwerach około 6 godzin. Potrafię rozmawiać z innymi ludźmi oraz w bardzo prosty sposób kontrolować innych graczy. Byłem wielokrotnie administratorem na różnych serwerach począwszy od Faction aż po Survival Games. Nie jestem osobą, która wykorzystuje swoje stanowisko do własnych celów. Nie jestem również osobą, która faworyzuje niektórych graczy. Każdy jest dla mnie równy. Zawszę, z chęciom pomagam innym, ale tylko w sposób pisemny, nie w rzeczowny, czyli "rozdawanie itemków". Jestem osobą komunikatywną, nie boję się wyzwań. Jestem także subiektywny, kieruje ludźmi według dobra serwera. Myślę, że z pewnością zasługuję, aby dołączyć do Twojej ekipy administracyjnej.

 

Komendy 10/10

Serdecznie pozdrawiam

Eurodos

eurodos.png

Opublikowano

Wzór Podania:

1.Imię: Jacek

2.Wiek: 17 (rocznik 1995)

3.Nick w MC: Nixior

4.Dlaczego ty: Jestem pozadnym graczem ai nie uzywam modow typu x-ray oraz mam ogarniete slownictwo

5.Kontakt skype/gg: Xenoxik / 39009799

6.Mikro: Zepsute w trakcie naprawy

7.Znajomosc Komendy (1/10): wszystkie z word edit i serverow survival- frakcje

8.Od Kiedy Grasz w MC: od wersji 1.4_01

Opublikowano

1.Imię: Miłosz

 

2.Wiek: 14

 

3.Nick w MC: miluus331

 

4.Dlaczego ty: Ponieważ znam wszystkie komendy, będę pomagał nowym graczom, i oczywiście mam doświadczenie, ponieważ byłem administratorem już nie na jednym serwerze. Piszę poprawnie po Polsku, chociaż nie lubię szkoły :P Będąc Administratorem będę pilnował by nikt nie używał wspomagaczy.

 

5.Kontakt skype/gg: Zapraszam na gg: 45656065

6.Mikro: Tak

7.Znajomosc Komendy (1/10): 10/10

 

8.Od Kiedy Grasz w MC: W minecrafta gram już około półtora roku.

 

 

PS: Dodatkowo posiadam ts'a.

 

Pozdrawiam

:)

Opublikowano

Proszę admina aby zamknoł temat, ponieważ brak generatora publikacji serwerów

Proszę admina aby zamknoł temat, ponieważ brak generatora publikacji serwerów

Nie musi posiadać z generatora jak sam to zrobił to chyba lepiej?
Opublikowano

1.Imię:Kuba!

2.Wiek:12

3.Nick w MC:kubex001

4.Dlaczego ty:Lubię serwery survival , no i lubię grać z kimś

:)

5.Kontakt skype/gg: Skype: kubattx

6.Mikro:Mam

7.Znajomosc Komendy (1/10): 7/8

8.Od Kiedy Grasz w MC: prawie 2 lata

:)

Opublikowano

Wzór Podania:

 

1.Imię:Mateusy

 

2.Wiek:13

 

3.Nick w MC:matek11(premium)

 

4.Dlaczego ty:Poniewaz:Jestem dłógo aktywny i znam się na minecrafcie

 

5.Kontakt skype/gg:Skype:gg:43209570

6.Mikro:Mam ale nie wiem czy dziala

 

7.Znajomosc Komendy (1/10):10/10

 

8.Od Kiedy Grasz w MC:Ok.lipiec 2011

banner-3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...