Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][HOT][SURV+FRAKCJE]TakakoCraft REKRUTACJA NA ADMINA ON[KTO 1 WBIJE DOSTANIE VIPA]


Unions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM NA NOWEGO SERVA

IP:TakakoCraft.gomc.pl

 

Stwory:ON

Zwierzeta:ON

PvP:ON

WL:ON

FAJNA GRA:ON

 

Wzór Podania:

1.Imię:

2.Wiek:

3.Nick w MC:

4.Dlaczego ty:

5.Kontakt skype/gg:

6.Mikro:

7.Znajomosc Komendy (1/10):

8.Od Kiedy Grasz w MC:

 

 

Podania Prosimy Podawać w Komentarzach!!!

Opublikowano

WIEK: 17

DLACZEGO TY: Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Ortografię mam opanowaną w 99.9%, więc nie będzie was raziło zaniedbanie języka ojczystego z mojej strony.

Głos po mutacji, więc też nie będą wam puchły uszy, gdy będziecie ze mną rozmawiać na Skype / TS.

Gdy admin mi powierzy zadanie, wykonuje je jak najlepiej mogę.

Można mi zaufać, wszystkie przekazane mi informacje potrafię zachować tylko dla siebie.

Na komendach się znam, 'magiczną' siekierką też się umiem obsługiwać.

Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera nad cziterami.

Nie jestem pobłażliwy i nie rzucam słów na wiatr.

Jak ktoś mi zajdzie za skórę od razu banuje.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

KOMENDY 1/10: 9/10

SKŁADKI: Admin/Moderator jest po to, aby pomóc H@ w ogarnięciu serwera. Nie widzę więc sensu płacenia takowych składek.

STAŻ W MC: Będzie już jakieś półtora roku.

ILE CZASU MASZ NA SERWER:

 

(Zawsze jest opcja, że w tych godzinach mogę być na dworze.)

Pon.: 16.00 - 22.00

Wt.: 15.00 - 22.00

Śr.: 16.30 - 22.00

Czw.: 16.00 - 22.00

Pt.: 12.30 - 1.00

Sb.: 10.00 - 1.00

Nd.: 10.00 - 22.00

 

KONTAKT: TS3 / Skype / PW na MPCforum.

 

P.S. Jeżeli moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, proszę o wysłanie mi Prywatnej Wiadomości (PW), ponieważ nie będę co chwile wchodził na ten Temat i patrzył, czy moje podanie zostało rozpatrzone.

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...