Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Stawianie serwer na zew. IP routerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chce postawić serwer Metin2 na Routerze,

1 Problemem jest postawienie CH1 i AUTH na 2 Portach, zmieniłem w Config na 25565 i 25566 (według własnego uznania (Te co mam wolne))

2 Problemem jest konfiguracja maszyny pod mój adres ip..

Gdy stawiam jakiś serwer to w IP daje: 10.255.255.247 a moi koledzy wchodzą przez ip mojego komputera a ja przez to ip co podaje w configu, jak skonfigurować serwer Metin2? Gdy dam żeby mi Automatycznie zrobiło (Wchodze w Networking, naciskam No, Potem Yes) To mi w Adres ip daje: 10.0.0.1... A niżej daje mi 10.255.255.242 na FTP wchodziłem przez 10.255.255.100 a gdy odpalam serwer to pisze "Cannot get public ip adres" gdy odpala CH1, itp. A przed tym pisze jeszcze że "Adres jest używany..."

Pomoże ktoś?

Opublikowano

Zacznij wszystko od początku, tu masz ładny poradnik by zonni94:

Opublikowano

@up

Wszystko co się da oglądałem i nic... Nie zrobie nic na Routerze bo Passów nie mam.

Chce wiedzieć co tam wpisać...

(Np. Tutaj Ipv4 z Końcówką .100 itp. a nie poradniki...)

Opublikowano

@up

Wszystko co się da oglądałem i nic... Nie zrobie nic na Routerze bo Passów nie mam.

Chce wiedzieć co tam wpisać...

(Np. Tutaj Ipv4 z Końcówką .100 itp. a nie poradniki...)

jak masz router to domyślne ip jest

192.168.1.1

login

admin

hasło

admin

Spróbuj odblokować wszystkie porty potrzebne do metin2 i ftp.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

@up

Wiem... chce postawić serwer na portach 25565 i 25566 (logowanie i ch1)

Haseł nie znam...

Chce wiedzieć jak mogę się połączyć z FreeBSD (Serwerem Metin2) z moim routerem, a nie tak że: Naciśnij No i Yes a system sam wszystko wybierze... ciekawe zgodzę się że wybierze... ale czy dobrze wybierze :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...