Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Wielka wyprzedaż 11 stycznia


Lupusisko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Riot podał właśnie informacje o nowej wyprzedaży. Znajdziecie je tutaj: http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/wyprzedaż-bohaterów-i-skórek-superwyprzedaż-skórek

 

 

Sona z Guqin 487 RP

Talon Smocze Ostrze 487 RP

Lee Sin Smocza Pięść 487 RP

Nefrytowy Smok Wukong 487 RP

Łamaczka Serc Vayne 487 RP

Rybak Fizz 487 RP

Króliczek Bojowy Riven 487 RP

Cierniowa Morgana 487 RP

Swain Tyran 487 RP

Smutny Robot Amumu 487 RP

Shyvana Mrocznych Płomieni 487 RP

Pantheon Walczący Glewią 487 RP

 

Fizz. 487 RP

Amumu 292 RP

Morgana 292 RP

Opublikowano

Jest Lee Sin, kupuje!

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

BEZ JAJ KUPILEM PARE DNI TEMU RIVEN KRÓLICZKA A TERAZ JEST W PROMOCJI !!!!!!!

 

Moge pisać do supportu ?

 

Tak możesz. Bezproblemowo zwrócą różnicę.

Opublikowano

Heh, zastanawiam się nad skinem Lee, albo Fizz'a, ale chyba skuszę się na skina tego drugiego :3.

 

Bierz Lee, jego skiny są mega OP.

W dodatku to jest champion na którego nie ma kontry, jedynie late game. LOL

Opublikowano

Bierz Lee, jego skiny są mega OP.

W dodatku to jest champion na którego nie ma kontry, jedynie late game. LOL

 

Potwierdzam skórki Lee Sina naprawdę fajnie wyglądaja i mają niesamowity klimat

Opublikowano

WCZORAJ chcialem kupic tego Lee Sina, ale mowie chuj czekam do przeceny a tu bum./

ZAJEBIOCHA

Opublikowano

 

Prosze o nie trollowanie.

 

No to szykujemy pieniążki panowie i ciupiemy do sklepiku po PSC! <3

Z tego co ja tutaj widzę, 2-3 skiny wpadną na moje konto ;). Mogliby dać do przeceny Pulsfire Ezreal xD

8372383248.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...