Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Patrykusss vs. s3y


Patrykusss321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Patrykusss

Wyzwany: s3y

Wstawianie prac do: do 6 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Ja tobie ty mi

Notatka: 2 szesnastki, ze spiną ;)

Uczeń
Opublikowano

Kurwa nie wiem bo jeśli dziś nie napisze to 3 dni out ze mnie (dziś mega kac, jutro mam studniówkę i później kolejny dzień "leczenia") więc może przełożymy i od poniedziałku 3 dni?

Uczeń
Opublikowano

@edit no wiem w sumie nie przemyślałem xD to nie wiem ogólnie to proponuje zwykły diss(jedziesz jak chcesz nie interesuje mnie po czym mi pojedziesz ja zrobie swoje na dwóch 16-stkach) bo pomysłów nie mam (nawet teraz mi się nie chce myśleć) w pon żebyś już tu tekst wsadził :P Ty wyzywasz Ty wsadzasz pierwszy xD piona

Opublikowano

Kleje wersy, o których ty pomarzyć sobie możesz

A twoje teksty, będą leżeć z tobą w grobie

Kompleksy twoje, ej, jest dużo ich trochę

Ktoś taki jak ty, będzie leżeć ryjem w błocie

W sobote pisze diss, czasu mi kurwa szkoda

Bo muszę czekać, aż studniówkę skończy ciota

Słaba głowa, i twoi kumple tępi debile

Takie dziwki jak oni padają po jednym drinie

Pozdrów swoją dziewczynę - świnie jebaną

Jest tak zjebana, że mi kurwa szkoda słów na nią

Dziwnie się na was patrzą - pożal się boże

Idzie stukilowy słoń, a obok jednostrzałowiec

Weź mi powiedz, jak tę dziwkę się posuwa

Musi być ciężko skoro jest taka gruba

Rozróba na imprezie, nie chwalisz sie nikomu

Nikogo nie zapraszasz, bo zajmuje pół domu

 

Ej, ziomku wracamy szybko do ciebie

Pionku, jakim prawem żyjesz na tym świecie

W twoim ciele panoszy się wstrętna zaraza

Gnoił cię w kiblu będę, aż puścisz pawia

es trzy igrek dostępny jest już od zaraz

Oprócz robienia lodzika, słyszałem, że kochasz anal

Lubisz gdy starszy pan zapina cie nie od dzisiaj

Już jako dziecko wkładałeś w dupsko z lego ludzika

Uwielbiasz gdy jest publika, szczególnie rodzina

Drewnianego patyka, wkładasz, aż pęka ci żyła

Dziwne połączenie masz dziewczyne, jesteś gejem

Lubisz gdy w konere pakuje cie pan z pełnym portfelem

Wieje gównem, wylatuje smród z obsranej dupy

To jest chory RAP, i w tym dissie ssiesz fiuty

Mądry chłopak nie jesteś, zmieszałem cię z kupą łajna

Aby mi dorównać musisz wspiąć się wyżej niż na wieże Ajfla

Uczeń
Opublikowano

Pisze dziś bo szkoda marnować dnia skoro już nie śpie...

 

Zacznijmy od tego - co ty kurwa bierzesz?

Wyzywając mnie nic nie osiągniesz frajerze.

Mówisz o mych tekstach: "będą leżeć z tobą w grobie"

Tylko gubisz się przy wersach, które dziecko złożyć może.

O Boże, co za pojeb siedzi w sobotę w domu?

Nołlajfie bez znajomych zatrzymałeś się w rozwoju?

Szkoda mi ciebie, widać nie miałeś dziewczyny,

droga masturbacji to nie wrota by pisać dobre rymy.

Podnieca cie gadka o pedałach i laskach?

Najwyraźniej lubisz ciągnąć i dawać jak matka.

To chyba ta trauma znów powróciła

twój ojciec cie gwałcił i ludzi zabijał

Szurnięta rodzinka i chore pomysły

Gierka w paranoje? męka pakuje ci walizki.

Bliski kontakt, dostajesz headshoota

gdzie twa głowa? upadasz jak kłoda.

 

 

Wypadasz z bitu, halo coś jest nie tak

to takt, pało ja latam jak ptak

Ucz się i płacz - nauka jest w cenie,

racz nie słuchać rapu bezmózgie stworzenie

Niszczę i wiercę ci dziurę w bani,

kręcę cie jak kurwę i nocne marki.

Bez pomysłu, na kacu i taki śpiący,

brak czasu ale punch kieruje cie do gazy jak Hitler żydasów.

Co to za dojrzałość pisać dissy?

Czytać te mity? Wole czekać aż mezo nagra hity.

Bierzesz wszystko na poważnie- brak Ci dystansu,

tylko nołnejmy* kończą marnie na pętli w ganku.

Ciągłe problemy, beka z typa,

patrz jak to robię bo...

wpadam z hukiem jak do dziennika gała,

Ba dum tsssss krach tralalalalala...

Opublikowano

Ale czarno..

Kurwa, nie lubię takich wersów, ale ostatnio się pojawiają, takie bezczelne pojazdy na Rodziców..

Podnieca cie gadka o pedałach i laskach?

Najwyraźniej lubisz ciągnąć i dawać jak matka.

Bez jaj.. Mieliście po sobie jeździć..

 

Patrykuss tak samo, 8 wersów o jego dziewczynie.. Patologia.

 

s3y - bardziej dynamicznie, wyrzucił całą emocje, gniew wszystko z tygodnia na jeden raz, kozacko.

Patrykuss bardziej technicznie i przemyślanie + porównania.

 

Głos na Patrykusssa.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

s3y, nie dawaj tekstów tym czarnym, bo ciulowo się czyta i do tego takie małe literki. Oba teksty są dosyć dobre, Patrykusss bekę miałem z tego wersu o słoniu i jednostrzałowcu xD. U s3y nie podobał mi się jeden wers: twój ojciec cie gwałcił i ludzi zabijał, ale ogólnie propsy.

Głos na s3y

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Przesuwam datę zakończenia pojedynku do jutra o 16, z racji małego zainteresowania + remisu..

Głos na Patrykusa

1363095337-U286162.png

Opublikowano

yyyy ciężko by tu powiedzieć patrykusss widzę w tobie technika za to s3y zatopił cię jak tytanika

 

 

Normalnie WbW

Głos na >>>>>>>>>>>> S3Y<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< nie za kolor i czcionke :)

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...