Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Brick-Craft][Survival+Frakcje][Szukamy adminów][1.4.6][Domena][24/7]


BrickCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

q0F8y.png

 

TYP: Survival+Facrions

 

Sloty: 30

 

IP: 176.9.41.151:25875 Polecam

 

Potwory:Tak

 

Zwierzęta:Tak

PvP:Tak

 

Premium:Nie

 

Nether:Tak

BialaLista:Nie

 

 

 

fD4Z9.png

 

Administracja Serwera:

 

[Właściciel]Arkadix11

 

[Admin]Julia15

 

[Admin]SebaPel

 

[Admin]GhostPel

 

[Admin]McJokercM

 

AMpZB.png

 

Plugini są dostępne pod komenda /pl lub /plugins

 

 

 

HxOpK.png

Survival+Factions

Na serwerze jest możliwość kupna SeperVipa na 1 miesiąc(11zł) Vipa na 1 miesiac(7zl).

Info na serwie jak kupić.

Co Oferujemy: ?

Miła Atmosfere

Ogarnieta Administracje

Ladne Budowle

Kulture

Pomocna Dlon

Oraz wiele Eventów

Oraz jest wgrany plugin AntiRelog więc nie można uciekać z bitwy.

Serwer powstał nie dawno wiec nie ma dozo tam jeszcze ale budujemy go jak możemy

 

 

Zapraszam do Oceniania serwera.

eJxLKspMzk4uSkwr0ctNrEjWK8jhMjK1MDflcgrydPZ2DnJ0C1EIDg0K8wxz9NF2C3L0dvZy5fLNzEsF60GwFFwTi0oygHpN4RgAJQobCg~~.png

Opublikowano

Popraw BB-code Bo nic się rozczytać nie można :F

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

no ale po co obrażasz administracje i za to dostałeś bana

Adeksiak i AlkamenesPL to są twoje 2 konta i nie rób z siebie tera dziecka

Po primo - Nie masz dowodów na obraze.

Po secundo Jeżeli to by było moje konto dostałbym bana za multi konto na mpc forum.

<img alt="Overwolf Signature" src="http://api.overwolf.com/users/Signature/adeksiak_gameplay.png" style="border:none;">

Opublikowano

hmm nie polecam

1/10

 

Ubijaja nowych nie da sie uciec poniewaz ludzie w diaxach kampia przy lini pvp która jest 15/20 kratek od /spawn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...