Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomóżcie mi wygrać CS 1.6 Steam


HeYbarrabarra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. co ja z tego będę miał jak się zarejestruje ?

2.I tak nie wygrasz.

3.Nikomu nie będzie się chciało rejestrować.

4.Lepiej kupić za 30 zł key do steama.

5.Jak nie masz kasy to zarób nikt za ciebie nie będzie odpierdalał roboty :*

Coś jeszcze ?

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

@up: Zawiść ludzka nie zna granic po prostu! Kolega prosi o pomoc to co Ci szkodzi się zarejestrować? Stracisz na tym? Korona Ci z głowy spadnie? Masakra jakaś...

 

@topic: zarejestruję się. Jaki nick w 'polecającym' wpisać? Ten z MPC?

Opublikowano

@up

przecież wiadomo, że na MPC jest zakaz umieszczania reflinków... Kolega dostanie bana na 7 dni za to.

 

@topic

i tak pewnie dostaniesz klucz, ale on nie będzie działał... za każde wejście w ref oni zarabiają, a nam nic nie dają

4770714280454741315510.png
Opublikowano

@up: Zawiść ludzka nie zna granic po prostu! Kolega prosi o pomoc to co Ci szkodzi się zarejestrować? Stracisz na tym? Korona Ci z głowy spadnie? Masakra jakaś...

 

@topic: zarejestruję się. Jaki nick w 'polecającym' wpisać? Ten z MPC?

Jak ty dostałeś Mentora, skoro nawet nie znasz regulaminu?

/Top

Tak trudno skołować 30 zł na takiego klasyka? -.-

he?

Opublikowano

@up

przecież wiadomo, że na MPC jest zakaz umieszczania reflinków... Kolega dostanie bana na 7 dni za to.

 

@topic

i tak pewnie dostaniesz klucz, ale on nie będzie działał... za każde wejście w ref oni zarabiają, a nam nic nie dają

 

Wiem, że jest zakaz... ale skoro już ktoś widział to zamiast spamować mógł pomóc, ot co. :)

A to już nie nasz problem, że nie będzie działał. My pomogliśmy.

 

 

Jak ty dostałeś Mentora, skoro nawet nie znasz regulaminu?

 

Kto powiedział, że nie znam? :) Po prostu uważam, że jak i tak kolegę czeka ban to zamiast spam posta można było się zarejestrować ten raz. Co komu szkodzi? A za reflink HeYbarrabarra i tak zostanie ukarany.

Opublikowano

Macie problem chłop wystawił browychę do lizania a wy ją liżecie , Schit ;/

 

@TOP

 

Nikt ci się nie zarejestruje bo nikt za frajera nie będzie robił napisałem up

 

P.S

To jest tak jak ja bym was prosił o lajkowanie mojego postu bo chcę mieć więcej "lubię to" na profilu :)

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...