Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Magic Craft [FB/SV] [20 slotow] [NO PREMIUM] [24/7] [1.4.6-1.4.7]


mati05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minimalserwerminecraft.png

minimalfreebuild.png

minimalip.pngs121.csrv.pl:18730

minimalsloty.png20 (narazie)

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png *

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

-WorldEdit i WorldGuard

- Essentials

- LWC

- Jobs

- Iconomy i chestshop

ITD

minimalekipa.png

Właściciel RalTez

Admin Tessia_ xD

Admin bodziosekpl

Moderator wanted

minimaldodatkoweinforma.png

Chcesz opa?

NIE

Strona serwera na csrv czyli itemshop, mapa itp

https://craftserve.pl/s/75766

PVP tylko na arenie i poza miastem

NON PREMIUM

 

 

W każdym tygodniu będzie kilka eventów

 

 

OFICJALNE OTWARCIE

12.01.2013 godzina

12.00

 

Narazie mozecie se wejsc i pogadac z adminami

byadampoloczek.png

Opublikowano

Po pierwsze ten gosciu co byl na serwie, sory troche za duzo zer mi sie napisalo :D nie bedzie fiecej takiego faila. Niestety nie mam gg mam skajpaja

 

Juz all dziala mozecie wbijac ale i tak normalna gra zacznie sie jutro

Opublikowano

Ej ludzie mamy problem!

Graczowi nie działa żadna komenda, a adminom wszystkie. Proszę o szybką pomoc ja nic nie moge wymyśleć a chce to przed otwarciem naprawić!

 

Czy to może być przez to ze craftbukkit na 1.4.6 jest beta?

 

Ja się zgłoszę !!! nick w Grze _MacieG_

;)

 

hahahahaha serwer do bani Spawn spoko ale pod spawem tragedia !!!!

Opublikowano

Hahaha MacieG ty się nie odzywaj budowales spawn a potem sam griefowales mape to sie nie dziw. A ty agaus ciekawe Adin był na testy można było powiedzieć a nie odrazu negatywne oceny

 

A pozatym Agaus ciekawe jak se pograłaś skoro mówiłem otwarcie o 15 (teraz później)

Opublikowano

Niestety nie moge polecic serwera .

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...