Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebujemy Waszego Wsparcia - Reklama Mpcforum.pl


kokosz-facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak pewnie widzicie na forum www.mpcforum.pl , jednak czym jest forum bez Waszego wsparcia... i tu właśnie rodzi się prośba od administratorów.

 

Reklamujcie forum gdzie tylko się da! :D

 

Bo chyba, każdy by chciał, aby to forum tętniło życiem! :)

 

Do waszej dyspozycji daje gotowy szablon reklamy:

 


[center][url="http://www.mpcforum.pl"][b]www.mpcforum.pl[/b][/url]
[color="#FF0000"]Multi Player Cheats - Polskie centrum "ułatwień"  do gier.[/color]

[b]Cheaty, Boty, Bugi, Hacki, Newsy, Bazar i wiele wiele więcej![/b]

[img=http://www.mpcforum.pl/public/style_images/ipbs/banner.jpg][/center]

 

 

www.mpcforum.pl

Multi Player Cheats - Polskie centrum "ułatwień" do gier.

 

Cheaty, Boty, Bugi, Hacki, Newsy, Bazar i wiele wiele więcej!

 

banner.jpg

 

 

Z Góry dziękuje administracja!

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no nie mówcie ze ten Pan w ava to Kokosz

;DDDDDDDDDDDDDD

 

da sie zrobić tylko co z tego bede miał prócz dozgonnej wdzięczności administratorów?

71170943.jpg
Opublikowano

Zrobię wszystko co w mojej mocy :)

Hahaha kokosz w końcu jest pijawką ;D

 

@DeadOrAlive

Materialista ;D

Będziesz miał to forum :)

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

no nie mówcie ze ten Pan w ava to Kokosz

;DDDDDDDDDDDDDD

 

da sie zrobić tylko co z tego bede miał prócz dozgonnej wdzięczności administratorów?

 

Wsparcie dla mpcforum.pl jest dobrowolne oczywiście... jednak jeśli ktoś świadomie sugeruje, że jest tutaj aby tylko leechować... to ...

 

PS. Tak ten Pan na zdjęciu to ja ;]

Opublikowano

Ja zareklamowałem na n-k wstawiłem do mojego profilu

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

reklama na yhu.pl xD

portal warezowy ; p

jak coś mam nick taki jak tutaj :>

jestem tam uploaderem ; p

Być zajebistym...

Opublikowano

Da sie dodac to na forum z fora.pl??

Podejrzewam, że nie będzie problemu :)

 

Pozwole sobie wklepać każdemu kto dodał 5pktów reputacji. Wiem, że mało, ale zawsze :)

Opublikowano

To ja zrobie jakiś filmik tylko zdobęde jakieś materiały z każdej gry MMO ;p

Filmik nie będzie jakiś wypasiony ale taki żeby dużo osób przyszło ;p

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

mhm ,sami kiedyś mówiliście ,że ci co reklamują to nooby,a tu jednak i mpc reklamuje...

 

Postaram się...

HEJ ,tutaj wasz kochany Mlody22pl ,jestem wielką pizdą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...