Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zwiększyć exp na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam problem chce żeby był większy exp z mobów ale nie wiem jak to ustawić proszę o pomoc za pomoc daje + przez 2 dni

Opublikowano

http://dev.bukkit.org/server-mods/expbuster/

 

Proszę, tutaj plugin od tego - wszystko wyjaśnione w temacie, jak masz problem z czymś pisz

Opublikowano

weź sobie znajdź SmarExp.

w środku masz tak:

-exp za bloki

-exp z potwór

-confing ( ustawiasz czy ma byc adnotacja ile % lvl nabiłeś itp)

 

Ja mam osobiście 10x większy i do 34 szybko leci exp na zwykłych pig, cow, chicken, sheep itp ;p

Polecam :)

Daj Lubie to jeśli pomogłem :)

Opublikowano

Przydziel np. 153 expa - 9 lvl dla moba.

 

ruos.png

 

/expchange <mob> <value>

 

Mob wpisujesz nazwe moba i ilość.

Opublikowano

u mnie w tym masz po prostu plik mobs, bloks i config wchodzi w to i masz tam obok cyferki np

Pig - 5 ( to ty sobie to zmieniasz na np. Pig- 50 i masz 10x więszky exp i zmienszasz u wszystkich mobów jakie istnieją)

lub

Player-"x" ( ja mam ustawione na 13000 za jednego, czyli około 40 lvl)

za bloki masz coś takiego że

za zniszczenie bloku dostajesz np 2 xp.. ale możesz dać na 0 i nie bd dostawał xp za każdego bloka

w confing

masz tam na środku, żeby ci notowało ( pisze ci na say mc, że masz 45% do 9 lvl itp)

 

Sorki, za ewentualne literówki/błędy, ale szybko pisałem :)

 

Pozdrawiam

 

Przydziel np. 153 expa - 9 lvl dla moba.

 

ruos.png

 

/expchange <mob> <value>

 

Mob wpisujesz nazwe moba i ilość.

 

Nie wiem po co mu taka zabawa, żeby oddzielnie dawał expa każdemu z mobów :)

Daj Lubie to jeśli pomogłem :)

Opublikowano

#Limak

 

Zależy - można zmienić sobie do każdego moba, np więcej dla blaze/pigmana niż szkieleta zwykłego lub zombie.

Opublikowano

#Ray ja cię rozumiem, ale po co wpisywać milion razy komendy, jak w 1 pliku ma wypisane wszystko i zajmuje mu to około 50 sekund... ale oczywiście twoja metoda, pewnie też jest dobra na swój sposób :)

Daj Lubie to jeśli pomogłem :)

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...