Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Info: Event - Zmiana hasła ~ koniec eventu ~


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Na stronie nexon'a pojawiło się info informujące o tym, że za zmianę hasła dostajemy nagrodę

:)

 

 

 

Security Event: Change Your Password

09 Jan - 06 Feb (03:00 CET), 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event trwa od 9.01.2012 do 06.02.2013

:)

  • Jest nią : 634933395019023271.png Crosshair 1 na czas 7 dni :)
  • Jest nią : 634933395060092825.pngTopgun camo na czas 7 dni :)

Co zrobić ?

 

 

Wystarczy się zalogować na

nexoneu.com 

 

 

634933327109182587.png

 

 

 

Po zalogowaniu wyświetla się takie info

 

 

Zmieniamy hasło na mocniejsze i akceptujemy

:)

 

 

 

634933330100180865.png

 

Aby wybrać nagrodę , klikamy tu :

 


http://en.security.nexoneu.com/#/security-center

 

Jeżeli się nie wyświetli po zalogowaniu

:)

 

634933402801986696.png

 

To tyle

:) Źródło :

 


http://en.warrock.nexoneu.com/News/Notice#/View/428/1/Security-Event-Change-Your-Password/title/

 

 

2323logompc.png

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

haha ale z tymi nagrodami to się wysilili, zbędne rzeczy nie opłaca się

 

a wogóle co oni tych haseł się tak czepili ? dbają o bezpieczeństwo naszych kont czy co :D

 

@down ok ok rozumiem ale UO już nie ma :)

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

haha ale z tymi nagrodami to się wysilili, zbędne rzeczy nie opłaca się

 

a wogóle co oni tych haseł się tak czepili ? dbają o bezpieczeństwo naszych kont czy co :D

niektorzy gracze to maniacy UO czy tez BG wiec taki topgun to dla nich jak dla cb mp7 medy i miny :D na campie :D

Twoje uda czynią cuda <3

Opublikowano

Do czego sluzy ten Topgun camo

 

@edit

I niby czemu ty dostales na 7dni a ja na 1 ?!!?!?

też otrzymałem na niespełna 1 dzień :)

@Top

Dzieki za info Like. Tak na marginesie da się kupić za dinary / nx ten celownik ?

 

Dzięki :) @ CgeneralS

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

Witam.

Mam oto taki błąd gdy zmieniam dane to wyskakują mi takie błedy :

Never share your personal information with anyone!

NEXON Europe staff will NEVER ask you for your ID, Password, E-mail, and other personal information.

 

Remember: NEXON staff will never ask for your NEXON Europe Passport ID or password.

 

O co chodzi?

Opublikowano

lol..czego to oni nie wymyślą o.O ale przydatne dzięki za info

 

Czego nie wymyśla ? Hmm, robią wszystko aby zachęcić graczy starych i nowych do dalszej gry... nagradzają ich eventami i różnego rodzaju niespodziankami... za czasów GameFisrt tego nie było - cieszcie się ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Refres, pozostało ok.6 dni do końca eventu ;) Korzystajcie !! :P

 

Pozostalo ok. 6 postow do nabicia w temacie. Korzystajmy ;)

 

+5% za napisanie prawdy. Czuje sie jak w Rosji ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...