Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobic flage np normalny gracz wchodzi na warp vip i zeby nie mogl sie tam ruszac bo nie ma permissi JAK TO ZROBIC ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc robisz standardowy cuboid a potem piszesz /rg flag nazwacuboida enter deny i wtedy wejść może tylko gracz który jest dodany do tego terenu poprzez /rg addmember nazwacuboida nazwagracza a więc jak dasz vipa to musisz go dodać do cuboida.

Opublikowano

zrobiłeś 2 posty na ten temat, więc wkleję i tu :)

 

 

 

to tak:

zakładasz cuboid ( jeśli nie chcesz, żeby niszczyli) (World edit i odrazu wgraj sobie World Guard)

potem jak założyłeś cuba ( //expand (np) 100 100up /region define <nazwa>) to piszesz /region flag <nazwa_cuba> <flaga> <deny(zakazuje)/allow (zezwala) czyli w twoim przypadku

/region flag <nazwa_cuba> <entry-group lub entry-(np.)Gracz> <deny>

 

tu masz stronkę z flagami ( myślę, że pomogłem )

http://bukkit.pl/thr...enia-flagi.270/

 

PS. Jak coś niezrozumiałe lub nie o to chodzi to pisz

Daj Lubie to jeśli pomogłem :)

Opublikowano

Ja to osobiscie robie tak:

/rg flag nazwa cuba entry deny

Pozniej

/rg addmember nazwacuba g:nazwagrupy

pozniej

/rg flag nazwacuba build deny

i juz ;3

(sry ze nie pisze ę ó ą ale pisze ten post z telefonu :P)

 

rocketnite-sygna.png

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...