Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BeooCraft][60SLOTÓW][SURVIVAL + FRAKCJE][REKRUTACJA NA MODA]


Misiooexz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BeooCraft

 

serwerminecraft.png

 

adresip.png

 

s5.fiberhost.pl:25001

 

 

 

informacjed.png

 

 

myslnik.png Tryb rozgrywki: Survival

 

myslnik.png Biała lista: Nie

 

myslnik.png Ilość slotów: 60

 

myslnik.png Zwierzęta: Tak

 

myslnik.png Potwory: Tak

 

myslnik.png PvP: Tak

 

 

pluginy.png

 

Bardzo zgrane i dopasowane.

 

 

ekipal.png

 

Misioexz/Igorajs

 

 

dodatkoweinformacje.png

 

Poszukujemy moderatora. Podania w Komentarzach.

WIEK:

SKŁADKI:

DLACZEGO TY:

ILE CZASU NA SERW:

byadampoloczek.png

Opublikowano

WIEK: 13

SKŁADKI: jak bd kasa na koncie :P

DLACZEGO TY: Byłem na kilku serwerach modem i admem i znam komendy

ILE CZASU NA SERW:1-3h może dłużej

mca.png
Opublikowano

lat mam-14

imie-dominik

nick-domil1111

moge płacic

na serverze jestem nie dlugo ale juz po wjesciu mi sie spodobał

dlaczego ja-ponieważ lubie być w teamie administracji ogarniam wszystkie komendy mialem nie raz servery

Opublikowano

Nick w grze: Cichacz

 

Wiek: 16 lat

 

Składki:Koma na abonament więc kiedykolwiek

Dlaczego ja?:Znam komendy,mogę budować i szpiegować

 

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:

 

poniedzialek: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

wtorek: od 7:30 do 9:30, 16:00-16:30

 

środa: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

czwartek: od 14:40-16:40

 

piątek: od 14:40-22:00

 

sobota od 8:00-12:00,16:00-18:00

 

niedziela to się okaże ;P

skype:trevor123e

Opublikowano

WIEK: 12

SKŁADKI: Admin nie jest do płacenia składek tylko pomocy graczom... -.-

DLACZEGO TY: Ponieważ bardzo dobrze znam komendy, lubię pomagać i napewno nie stworze żadnych problemów.

ILE CZASU NA SERW: yyy ?? 1-2h dziennie

Opublikowano

WIEK: 12 lat ( nie patrz na wiek tylko na umiejętności.

SKŁADKI:raczej nie bo wszędzie gdzie byłem ktoś płacił składki a i tak go banowali za byle co

DLACZEGO TY: lubię budować oraz dobrze komunikuje się z graczami nie popełniam wielu błędów ort. oraz znam się na komendach

ILE CZASU NA SERW: godz dziennie czasem więcej (w weekendy jestem TYLKO rano)

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Opublikowano

WIEK: 15

SKŁADKI: powiem tak max do 11 zł postaram się jak najszybciej :P bo po jutrze idę po doładowania

DLACZEGO TY:gdyż jestem stałym graczem serwerow minecraf

Kocham wojny gildi i nie nawidze haxow chciałbym pomóc graczą odczywiście nie w diaxach i surowcach jestem beatboxerem i czasami porapuje na freestyle nie jestem typowym gimbusem lubię się pośmiać często gram i mam ciekawe pomysły

ILE CZASU NA SERW: codziennie max po 10 godzin:P

nick:Belvi

Opublikowano

WIEK: 13

SKŁADKI: 10 zl na msc.

DLACZEGO TY: Dlatego , ze znam sporo komend ! dogaduje sie z innymi graczami xD

ILE CZASU NA SERW:tak z 10h. !

 

Nick daniel1888

x



Opublikowano

WIEK: 17

DLACZEGO TY: Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Ortografię mam opanowaną w 99.9%, więc nie będzie was raziło zaniedbanie języka ojczystego z mojej strony.

Głos po mutacji, więc też nie będą wam puchły uszy, gdy będziecie ze mną rozmawiać na Skype / TS.

Gdy admin mi powierzy zadanie, wykonuje je jak najlepiej mogę.

Można mi zaufać, wszystkie przekazane mi informacje potrafię zachować tylko dla siebie.

Na komendach się znam, 'magiczną' siekierką też się umiem obsługiwać.

Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera nad cziterami.

Nie jestem pobłażliwy i nie rzucam słów na wiatr.

Jak ktoś mi zajdzie za skórę od razu banuje.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

KOMENDY 1/10: 9/10

SKŁADKI: Admin jest po to, aby pomóc H@ w ogarnięciu serwera. Nie widzę więc sensu płacenia takowych składek.

ILE CZASU MASZ NA SERWER:

 

(Zawsze jest opcja, że w tych godzinach mogę być na dworze.)

Pon.: 16.00 - 22.00

Wt.: 15.00 - 22.00

Śr.: 16.30 - 22.00

Czw.: 16.00 - 22.00

Pt.: 12.30 - 1.00

Sb.: 10.00 - 1.00

Nd.: 10.00 - 22.00

 

 

P.S.: Jeżeli moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, proszę o wysłanie mi Prywatnej Wiadomości (PW), ponieważ nie będę co chwile wchodził na ten Temat i patrzył, czy moje podanie zostało rozpatrzone.

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

admin zarejestrowalem sie a teraz nie moge sie zalogowac pls o kontakt wbij na gg 20619014 bo skype na laptopie nie mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...