Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jesli chcesz posiadac serwer Kwadratowa Masakra 3 lub inny zobacz.


chris9889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ja mam na imie Krzysztof xD xD

Jesli chcesz posiadac serwer no np. Kwadratowa Masakra 3, a nie znasz sie na pluginach lub masz jakies problemy z konfiguracja to jeszcze niewiem czy trafiles w dobre miejsce :D, poniewaz ja w druga strone nie mam kasy na ten serwer bo osatnio sobie przeskrobalem nevermind, Krotko i na temat powiedzmy szukam kogos kto kupilby lub mialby serwer NO HAMACHI, a ja bym mu pomogl z pluginami i zarzadzaniem serwera. Mialem juz swoich kilka serwerow ale je zamknalem i ogarniam pluginy lecz jeszcze nie pisze autorskich ale sie za to chce zabrac.

Na dowod ze nie jestem zlodziejem i na przyklad podacie mi login i haslo ftp to przeciez macie maila i mozecie zawsze haslo odzyskac. BTW. Mam skype, mam mikro, mam gg. Mam 15 lat i nie jestem neo kidem ; x Powiem nawet ze z nudow zrobilem paczke z wszystkimi pluginami jak na Kwadratowej Masakrze 3 wiec nawet jesli wystarczy podmienic pliki ;)

 

Jesli napisalem w zlym dziale to neich ktos przeniesie :>

Pamieć to funkcja emocji ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...