Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival + Wojny Gildii + Bitwy na Sniezki ! 80 Slotow ! 0 lagow!


Albanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WOJNY GILDII + SURVIVAL + BITWY NA SNIEZKI

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: WOJNY GILDII + SURVIVAL + BITWY NA SNIEZKI

strzalka.gifSloty: 80

strzalka.gifIP: mc.lesiuk.net:2620

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF

 

 

Administracja4.png

NoSwearPL[Albanczyk] , MasPapir [Gosiaa]

 

pluginy2.png

AutoMessage, WorldEdit, AuthMe, JoinMessage, VanishNoPacketExtras, PermissionsEx, Paintball, MobArena, Trampolin, WorldGuard, SimpleHat, Essentials, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, OtherDrops, Ultrabans, EssentialsChat, Factions

 

InformacjeDOT2.png

Zima w tym roku nie sprzyja . Dlatego postanowilismy otworzyc

jedyny w Polsce serwer , gdzie bedziecie mogli :

*Brac Udzial w Bitwach na Sniezki

*Grać na wojnach Gildii

*Skakac na trampolinie

*Walczyc na MobArenie

 

Serdecznie Zapraszamy

 

Opublikowano

Powiem tyle:

Reklama słaba i sam nie wiem czy wbiję.

 

To wcale nie jest JEDYNY serwer gdzie mogę bić się snieżkami, a już szczególnie nie jedyny gdzie mogę założyć frakcję i z nią grać.

Reklama nie jest w ogóle pokuszająca. Niby ma być, super! Jedyny taki serwer w Polsce! Jedyny!

Jak się okazuje: Nie jedyny.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Powiem tyle:

Reklama słaba i sam nie wiem czy wbiję.

 

To wcale nie jest JEDYNY serwer gdzie mogę bić się snieżkami, a już szczególnie nie jedyny gdzie mogę założyć frakcję i z nią grać.

Reklama nie jest w ogóle pokuszająca. Niby ma być, super! Jedyny taki serwer w Polsce! Jedyny!

Jak się okazuje: Nie jedyny.

Raczej nie zrozumiales , jest to jedyny serwer w polsce , w ktorym sa polaczone te 2 pluginy ...
Opublikowano

Ja zrozumiałem dobrze, może napisałeś nie to co chciałeś?

'

jedyny w Polsce serwer , gdzie bedziecie mogli :'

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

nie chcialbym nic mowic ale po co dodajecie pluginy chcecie żeby ktos zrobil taki sam serwer? wystarcza te pluginy i skonfigurowanie permissions ex po reklamie widze ze serw zalowy

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

Tak pisze Albanczyk. Ja tego nie ubzdurałem.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...