Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobór karty graficznej i różnica


Kleas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo elo . O co kaman że mój nowy system ma 1 rdzeń i 2 wątki http://screenshooter.net/4938325/omolxcn .

 

Jaka jest różnica pomiędzy tym up prockiem a intel core 2 duo 2.00 ghz .

 

Jaką kartę graficzną najlepiej dobrać do tego procka żeby móc pograć w gry .

 

I jakie mogą być gry (fajne) na procek intel penitum 4 3.60 ghz i karte nvidie 6200 gt 512 mb ;d 2 gb ram

 

dz. z góry .

Opublikowano

TO znaczy, że masz aktywny HT (Hyper-Threading), masz rdzeń fizyczny, drugi zaś to procesor logiczny , którego "w środku" nie znajdziesz ;), a daje te kilka procent w obliczeniach więcej.

Nie znajdziesz strasznej różnicy, lepiej kupić budżetowy zestaw pod 1155 z Celeronem na pokładzie, który sprawdzi się lepiej w grach.

GPU ? Teraz nie ma sensu chyba brać niczego innego poza modeli GT z serii 8xxx 9xxx, wymień całą platformę to się zobaczy.

Opublikowano

TO znaczy, że masz aktywny HT (Hyper-Threading), masz rdzeń fizyczny, drugi zaś to procesor logiczny , którego "w środku" nie znajdziesz ;), a daje te kilka procent w obliczeniach więcej.

Nie znajdziesz strasznej różnicy, lepiej kupić budżetowy zestaw pod 1155 z Celeronem na pokładzie, który sprawdzi się lepiej w grach.

GPU ? Teraz nie ma sensu chyba brać niczego innego poza modeli GT z serii 8xxx 9xxx, wymień całą platformę to się zobaczy.

 

To jaka jest ta różnica między tym penitumem a intelcore ;d ?

Opublikowano

Przy Twoim GPU ? Kilka klatek w grach. Nie opłaca się brać C2D, za 50zł więcej od używek masz nowego Celerona G550. Inwestycja w przyszłość. Komputery, jeśli mają nadążać to trzeba zmieniać, nie trzeba kupować wszystkiego ze wyższych półek cenowych na raz. Wystarczy tylko odpowiednio rozłożyć fundusze ;).

 

Jak masz budę, dysk, to można złożyć coś taniego za ~850zł-900zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...