Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LajfCraft-[ŻyjRealnie]-[Mody]-[Bronie]-[Pojazdy]-[Architektura]-[ZYCIE]


Gość DarrthSaxim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarrthSaxim
Opublikowano

Lajf Craft

Czekałeś na podobny server? Typu życie !

Dobrze trafiłeś znajdziesz tu wszystko, co robisz na codzień !

Liczne pojazdy,prace,budynki,samoloty. WSZYSTKO !

Nie wierzysz? Za jakiś czas wstawie SS'y dla ciekawskich.

 

FABUŁA:

Znajdujesz się na ulicy, przy której stoji akurat autobus..

Wsiadasz do niego i jedziesz, zwiedzając liczne budowle, a także sportowe samochody!

Gdy wkońcu dojeżdżasz do swego zamierzonego celu, czeka cie Miejska Dzicz.

=================================================================================

Zawody:

Górnik - Zbiera surowce, które da się wydobyc kilofem, a potem sprzedaje je u odpowiednich NPC.

Drwal - Rombie drewno, posiada siekiere i analogicznie do górnika sprzedaje surowce u NPC.

Kopac - Kopie dyrt, a także inne surowce przystosowane do wydobywania łopatą, które potem sprzedaje u NPC.

Rybak - Łowi ryby, przy stawie które potem może zjeść lub sprzedać u NPC.

==================================================================================

Na start dostajemy 10000 $. Starcza nam to na kupienie jedzenie, a także mieszkania w bloku, w którym znajdziemy:

Stolik,krzesło,lodówke a także łóżko.

Gdy nazbieramy już dość sporą sume pieniędzy możemy sobię kupic dzialke, na wsi lub w mieście. Działka na wsi jest droższa,ponieważ możemy tam uprawiac farmy. Musimy także płacić czynsz, jeśli nie zapłacimy go w wyznaczonym terminie nasza działka może ulec zniszczeniu przez innych ludzi. (Cuboid zdjęty)

Można także otwierać firmy, sklepy z brońmi, samochodami ! SAMOLOTAMI ! Zakładać własną MAFIE !

By posiadać broń, jak to chyba normalne potrzebujemy na nie pozwolenie.

Aby mieć samochód trzeba zdać prawojazdy, aby latać samolotami/helikopterami wypadało by posiadać licencje.

=================================================================================

Policja

Policjanci nadzorują zachowanie ludzi w mieście tzn: zabijanie, noszenie broni na widoku/miecza. (Za trollowanie, ciągle zabijanie automatycznie jest się kierowany do więzienia!) Jak już napisane, możemy trafić do więzienia mi.n za: Nielegalne sprzedawanie narkotyków,broni itp. Zabijanie ( To nie zakazuje zabijać :) ) Strzelanie do ludzi jak i policjantów. Kradzież jedzenia/ubrania z sklepów itp. Nie mogę wymienić wszystkiego, poniewaz server co dopiero wystartował mówię to po części z pamięci.

=================================================================================

Jest też ciemna strona :rolleyes:

Narkotyki, które możemy sprzedawać lub samemu je zażywac

Sprzedawać nielegalnie broń, samochody!

Możemy upić się mlekiem.......

ITP.

================================================================

Piszę część z pamięci. Szczegółowe informacje zostaną podane za ok. 2 - 3 dni.

Planowany start servera: 4mies. Jest co do ogarniania

POZDRAWIAM !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...