Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CanYoN-Craft... Wojny na Bezkresnym Oceanie [:.Gildie.:] - [:.Fabuła:.] - [:.100 slotów:.] - [:.Unikatowa Mapa:.] [:.1.4.6/1.4.7:.]


Viper001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marzył ci się kiedyś niepowtarzalny serwer :.Survival:. z Autorskimi Pluginami, Autorską Mapą polegająca na wojnach znajdujących się na Bezkresnym Oceanie z różnymi wyspami oddalonych od siebie ku widoku z bogatymi zawartościami, by toczyć wojny w unikatowym stylu?

 

Zapewne spotykasz co chwilę ogromną ilość pustych serwerów polegających na pustych wojnach na zwykłym lądzie... u nas jest możliwość spotkania czegoś, co w koncepcyjny sposób wypełni twoją myśl oraz odmieni rozgrywkę...

 

Martwią cię serwery, które upadną po dość krótkim czasie lub nie będą spełniały twoich oczekiwań... To co tutaj zobaczysz, będzie wyodrębnieniem twoich myśli spełniające twoje oczekiwania! Poniżej w krótki sposób opowiem całą historie serwera

 

]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[

 

Według pamiętnika wykonanego przez pewnego kapitana ocalałego okrętu jest 18 stycznia 2013 roku... na świecie, dnia 31.12 2012 roku o godzinie 23:40 na świat spadły różne plagi, które wyzbyły się całej ludzkości... główną z plag były ulewne opady, które w ciągu 3 dni spustoszyły całą ziemię, pozostawiając jedynie małe, wąskie zakątki. Ocaleli jedynie nie liczni ludzie którzy mają zamiar ponownie odbudować ziemię! Plagi powoli przestają oblężać ziemie, lecz wszyscy mają przeczucie, że to niedługo się zakończy i będziemy mogli wszystko zacząć od nowa... po 4 dniach plagi przestały pustoszyć ziemię, i ocaleni którzy wejrzeli światło dziennie ujrzeli bezkresną ilość wód znajdujących się na całym świecie oraz różne małe przylądki. W ciągu kolejnych dni ludzie postanowili zbudować Metropolis łączący wszystkie wyspy ze sobą, pokrywającą wodę... Ludność się powiększała, Zwierzęta które przetrwały mają świetne warunki do życia, świat pięknieje, lecz... Znaleźli się ludzie którzy zaprzeczyli wszystkiemu i postanowili wywołać wojnę... Pragnęli własnych Kontynentów, własnych ziem, własnych zasobów, minerałów, żywności, lecz przywódcy metropolis nie zgodzili się z tą wypowiedzią... Krótkim Listem wykonanym z trzciny wysłali do przywódców metropolis, tekst na którym widniał napis.

"Това е война!", oznaczająca słowa "To jest Wojna!"...

DLATEGO TY!

Dołącz do obrońców Metropolis lub ludzi pragnących zdobycia własnych ziem!

i pamiętaj, że to od ciebie zależy przyszłość istnienia tej Planety!

Czy odważysz się podołać temu zadaniu?

 

]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[

 

Także, krótko i zwięźle przedstawię konkretne informacje na temat Serwera:

- Maszyna Dedykowana 24/7 -

- Wojny Frakcji + Cząstka RPG z Fabułą -

- Dostępne dla graczy Non-Premium jak i Premium -

 

 

- Nazwa Serwera: CanYoN-Craft-

- Sloty: 100 -

- Wersja Serwera: 1.4.6/1.4.7 -

- PvP: ON -

- White-Lista: OFF -

- Nether: ON -

- Poziom: HARD -

 

- Serwer będzie posiadał także więcej rzeczy takich jak Ekonomia, Sklepy, Nowe Dropy, bossy, Specjalne Eventy oraz więcej!

 

]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[

Inne Informację na temat Serwera:

- Drop diamentów z kamienia [:.0.1%.:]

- Drop szmaragdów z kamienia [:.0.3%.:]

 

- Zwiększony drop Wither Head z Wither Skeletona

- Dookoła Metropolis znajdują się skrzynki z podstawowymi narzędziami dla każdego

- Na serwerze w różnych pomieszczeniach znajdują się różne bossy, dropi z nich unikatowe przedmioty

- Na gracza przepada 80 ramów, więc lagi nie powinny występować

- Większy drop lewela jak i przedmiotów z potworów

- Świetna Unikatowa Mapa

- Frakcje możesz utworzyć całkowicie za darmo, lub dołączyć do obrońców Metropolis

- Znajduje się wiele różnych dodatków znajdujących się na serwerze, które także urozmaicą grę

 

]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[

Załoga:

- Vip3R97 [Główny Administrator]

- L0NIAK [Administrator]

- Brak [Moderator] [Nabór Zamknięty Tymczasowo]

- Brak [Moderator][Nabór Zamknięty Tymczasowo]

- Brak [Moderator] [Nabór Zamknięty Tymczasowo]

 

]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[ ]----------------[

 

Ważne Informacje:

Serwer jest utworzony z myślą o Graczach, po to by zapewnić im dobrą zabawę...

Jedynie czego ja oczekuję od was to Aktywność na serwerze.

Serwer jest stawiany na własnej Maszynie, Testowanej która nie upadnie po krótkim miesiącu, lecz wytrzyma długie miesiące, więc nie martwcie się, że wasze budowle znikną szybko.

 

@ Niedługo zostanie dodany własny Serwer TeamSpeak3, najprawdopodobniej 12 stycznia lub 13 stycznia...

 

Screeny:

- Narazie Brak, Wybaczcie...

Opublikowano

Tak. Drużyna jest mała, lecz w pełni zgrana jak i ogarnięta... Więc żadne kłótnie oraz zabawy przez adminów nie będą się znajdować.

 

Dopisuje:

Główne pytanie to kiedy wystartuje serwer, wiec na razie nie jest to uzgodnione ale gdzieś w Okolicach tego miesiąca, więc wystarczy cierpliwie czekać.

Opublikowano

Tak, vipy będą najprawdopodobniej jedynie poprzez płatność albo też za zwyciężenie Eventu lub coś w tym stylu...

Co do Rang to będą występować "Nowy, Gracz, Vip, Moderator, Administrator i Head Admin"

Opublikowano

Tak, serwer ruszy w Styczniu, dokładnej daty nie podam, lecz nie późno.

Musimy jeszcze wykonać parę rzeczy jak i je dokładnie przygotować.

Opublikowano

server bardzo dobry.Grałem na nim parę lat i teraz pewnie zagram ponownie.Dużo ciekawych rzeczy.Amin nie nad używa frakcje tworzone przez najlepszych lub początkujacych co nie ma znaczenia bo frakcje szybko sie rozwijaja.server nie polega tylko na wojnach mozena po prostu pograc ze znajomymi i najważniejsze dobrze się bawić.Server jest świetny Polecam Major ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...