Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]RedDock.pl - WOJNY GILDII [SURVIVAL + QUESTY] [GILDIE] [200 SLOTÓW] [1.4.6] [SUPER DEDYK] [24/7] [TS3] [Konkurs]


RedDock.pl

Reddock.pl  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Pewnie ?e Tak!
      14
    • Nie wiem jeszcze, ale mo?e...
      3
    • Nie, nie zagram.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reddock.pl1.png

 

 

 

Chciałbym wam przedstawić, nasz serwer "Wojny Gildii" o nazwie RedDock, który posiada 200 slotów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie się, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

 

 

START 9 STYCZNIA (ŚRODA) O GODZINIE 19.00!

Wracamy dla was po niecałym roku!

 

 

 

Oferujemy:

  • Wspaniały serwer Wojny Gildii!
  • Piękną zmodyfikowaną mapę!
  • Dobrze dobrane i skonfigurowane pluginy umożliwiające wyśmienitą rozgrywkę!
  • 200 slotów!
  • Zabezpieczenie przed Cheatami i xRay-em!
  • Wiele konkursów i Eventów z prawdziwymi nagrodami!
  • Profesjonalnych i pomocnych administratorów!
  • Stabilny serwer 24/7 stojący na potężnej maszynie!
  • Stronę WWW serwera z pomocnymi informacjami!
  • Automatyczny Sklep SMS!
  • Serwer Team-Speak3

WSPANIAŁĄ ZABAWĘ KTÓREJ NIE DOSTARCZY CI ŻADEN INNY SERWER!

 

 

Oczekujemy tylko jednej rzeczy:

GRAJ Z NAMI!

RAZEM ZE SWOIMI ZNAJOMYMI LUB NOWO POZNANYMI GRACZAMI!

 

 

 

 

 

 

 

 

cooltext559104514.png

 

RedDock.pl

lub

5.135.178.177

 

 

 

 

cooltext595579521.png

 

 

Minecraft 1.4.6

 

 

 

 

ts3d.png

 

RedDock.pl

lub

5.135.178.177

 

 

 

 

 

JUŻ TERAZ ZAPISZ SERWER DO ULUBIONYCH!

Pierwsza osoba zalogowana na serwerze otrzymuje darmowego Vipa!

 

Zapraszamy na naszą Stronę

 

Serwer TS3:

RedDock.pl

 

 

Polub nasz Fan Page na FaceBooku!

 

 

Wsród fanów zostanie rozlosowana koszulka z Minecraft!

 

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Administracja Reddock.pl

adamek999999

Opublikowano

Będą jakieś nowe dropy, większy exp albo większy drop ? :P Chodzi mi o jakąkolwiek nowość :x

Opublikowano

Skille wprowadzają nowe, liczniejsze dropy po zdobyciu przez gracza odpowiednich leveli, wszystko jest opisane na reddock.pl w zakładce poradnik :)

Dodatkowo z każdego zabitego moba wypada odpowiednia liczba pieniędzy w postaci dropów :)

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać ;p

Grałem na poprzednich wersjach i były zarąbiste mam nadzieję, że ta będzie równie dobra!

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Opublikowano

up grałem wcześniej i polecam zero lagów ! dobry hosting, ogarnięnta administracja Mili gracze :) .. Nie mogę się doczekać !

 

Czy będzie do nabycia w sklepie "Vip" ?

Opublikowano

Mam pytanie, otóż czy będą wylatywać diaxy z diaxów czy ze stone? Bo jeśli diaxy z diaxów to ekstra, a jak nie to nie mam po co wchodzić:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

No właśnie :> Zróbcie diaxy ze stone, bo x rayowcy od razu się rzuca za server i po 30min będą mieli diax set :/

Opublikowano

grane są dobre pluginy na cheaty takie jak nodus itp, oraz na xreya też.

Sam nie chcialbym grać na serwerze gdzie ze stone wypadają diaxy dlatego nie wprowadzamy takiego badziewia :)

Opublikowano

Jeszcze 40 minut do startu!

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...