Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wszystko co powinieneś wiedzieć o prywatnym serwerze InfinityWar


cubaza47891374

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Dziś przedstawie wam poradnik, w którym dowiecie się co nie co o prywatnym serwerze WarRocka, który nosi nazwę InfinityWar.

 

 

 

Na początku przejdźmy do linków:

 

 

 

 

Strona główna

 

 

 

http://188.165.44.172/

 

 

 

Rejestracja

 

 

 

http://188.165.44.172/index.php?s=register

 

 

 

Download(ważne aby pobrać launcher który ma ok 400kb a na stronie pisze launcher 2 MB(pobrać ten z czerwoną nazwą i launcherem z owej paczki uruchamiać grę)

 

 

 

http://188.165.44.172/index.php?s=downloads

 

 

Ranking graczy

 

 

http://188.165.44.172/index.php?s=rankings

 

 

Jak zagrać:

 

 

1.Rejestrujemy się na stronie.

2.Pobieramy klienta.Rozpakowujemy go.

3.Pobieramy launchera.Rozpakowujemy go do folderu z klientem i podmieniamy pliki.

4.Logujemy się na serwer za pomoca loginu i hasła, które podaliśmy podczas rejestracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka informacji o serwerze:

 

 

Dinarów na start: 50000 tys

Cash`y na start: 10000 tys

Ilość zdobywanych dinarów za wbicię kolejnego lvl: 20000 tys

Exp w stosunku do serwera globalnego-> x20

Dinary w stosunku do serwera globanego-> x30

Chapter 1

W pełni odbugowane tryby: CQC, Deathmatch, Zombie Mode

Pisownia na czacie-> jak jest GM piszemy po niemiecku,angielsku, jak nie ma możemy we wszystkich jakie znamy

Bronie w dużym stopniu za darmo,za cashe lub wymagana jest premka

 

 

 

 

 

 

 

Premka

 

 

Wchodząc do gry zastanawialiście się zapewne, dlaczego inni mają premke, a wy nie. Już wam wyjaśniam. Aby mieć premkę musimy:

1.Wejść na główną stronę i zalogować się.

2.Następnie w User panel i Itemshop

3.Mamy tu do kupna premki i reset kd. Mając tylko 10 tys cash`y mozemy kupic premke bronze lub silver na 30 dni. Gold kosztuje natomiast 14 tys cash.Mozemy nie wydawać cashy tylko je nabyć i kupić sobię golda.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cash:

 

 

 

Cashe możemy nabyć na 2 sposoby:

1.Uczestnicząc w eventach organizowanych przez GM

2.Zakupując u GM range Donatora, która da nam 250tys Cash

 

 

 

 

 

 

 

Donator:

 

 

Jest to ranga, która daje nam pare opcji takich jak :

1.[D]Przed naszym nickiem np [D]Cubaza

2.90 dni premki gold

3.250 tys cash`y

4.Retaile: Enginner->SPAS12_Camo, Medic->MP7A1_Gold, Sniper->M82_Camo, Assalut->AK47_Dual, Heavy->M134_Gold

 

 

 

 

 

 

 

Administratorzy serwera i opiekunowie:

 

 

[GM]TradEmArk

[GM]InstantBlood

[GM]Limette

[GM]Bender

[GM]SonGokan

[MOD]Zepp

[MOD]ZicoS77

[MOD]Artisticz

 

 

To by było na tyle pozdrawiam i życzę owocnej gry. W razie pytań prosze pisać w postach.

 

 

 

@edit

Masz taki problem: logujesz sie do gry i nic sie nie dzieje? Ściągnij to paczkę, podmień pliki w kliencie i uruchamiaj przez Infinity Launcher. Może to pomoże:

 

Download:

 

http://www.multiupload.nl/OKYOCWUCI3

 

Scan:

 

https://www.virustotal.com/file/91e98f65d26263280a5b804dba6e05e3d72afbfd0a8695765bc08fae2360321e/analysis/1357659289/

Opublikowano

To jest beta server i te bronie nie bd dostepnie ? za jakis czas?

 

to jest beta serwer prawdopodobnie padnie jak nikt nie bedzie kupowac donatorow lub postawia od nowa

Opublikowano

MI sie tez nie loguje, a 2godz wczesniej normalnie gralem? I wgralem ta paczke i dalej nei dziala

Opublikowano

Czemu jak wezmę pobierz clienta to jak pobierze 124mb to sie przestaje pobierać ???

 

to pewnie wina twojego lacza mozliwe ze masz je niestabilne i wtedy tak sie dzieje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej ja mam straszny problem i nwm co mam robić

otóż pobrałem clienta ze strony potem twojego patcha robiłem zgodnie z twoja instrukcją a gdy włączyłem Infinity Lancher

​i wyskoczył błąd "Serwer zdalny zwrócił błąd: (404) Nie znaleziono."

Coo mam teraz zrobić proszę o odp BŁAGAM

z ​ góry dziękuje za odp

Opublikowano

Hej ja mam straszny problem i nwm co mam robić

otóż pobrałem clienta ze strony potem twojego patcha robiłem zgodnie z twoja instrukcją a gdy włączyłem Infinity Lancher

​i wyskoczył błąd "Serwer zdalny zwrócił błąd: (404) Nie znaleziono."

Coo mam teraz zrobić proszę o odp BŁAGAM

z ​ góry dziękuje za odp

 

Z tego co wiem to powstala nowa strona.

 

 

Chyba to jest ta nowa strona...

http://185.5.173.134/nexon/
320551442138510845087.png
Opublikowano

Nie działa żaden link ?


Volvo to moja Pasja


Jeśli napisałem u ciebie posta lub Temat a Zaciekawił cie lub ci się spodobał kliknij Lubie to

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...