Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TakakoCraft [Survival + Frakcje][Miła atmosfera][Zapraszamy]


Maxio42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa nazwa serwera TakakoCraft = TC !! !

 

 

 

 

TYP:

Otwarcie serwera 15:00 ! ! !

 

Survival! + Frakcje !+ RPG !

 

 

 

 

 

 

 

Sloty: 50 ! 0 Lagów !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IP:

spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potwory: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PvP: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premium: Nein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nether: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BialaLista: Nein

 

 

 

 

 

Podania na Admina/Modetatora !

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

Imie:

 

 

 

Nick:

 

 

 

Wiek:

 

 

 

Komendy1/10:

 

 

 

Dlaczego ty:

 

 

 

Kontakt GG/Skype:

 

 

 

Mikro:

 

 

 

 

W razie pytań pisac na gg: 40199999

Opublikowano

Imie:Przemek

Nick:Kolder

Wiek:16

Komendy1/10:6/7 Podstawowe a jakieś dodatkowe mogę się douczyć(kiedyś 8 ale około 2 mies. już nie bawiłem się komendami a więc paru zapomniałem).

Dlaczego ty:

-Gram w mc już prawie 2 rok(z 2 mies. przerwą) byłem 2 razy H@ serwerów 100 slot,około 5 razy adminem(w tym raz na skyblocku) a więc ogarniam co mam robić.

-Jestem miły,pomocny,spokojny,ogarnięty i raczej trudno mnie z równowagi wyprowadzić.

-Przy kompie jestem jakieś 7 godzin w czym na mc mogę przeznaczyć 2-3 godziny.

-Nie jestem gimbusem,wgl. to ich nie lubię tak samo jak neosów.

-Ogarniam pluginy więc mogę i pomóc od strony technicznej.

-Mogę się dopłacać do serwera(max 15zł=mies).

Skype/gg:Posiadam oba ale dam na pw jak już.

Mikro:Jest

Opublikowano

Nie polecam 0/10. Takako jest typowym dzieckiem! Miał u mnie na serwerze admina, lecz mu go zabrałem z powodu wyzywania graczy ! Takakowi bardzo zależy aby się na mnie zemścił. Codziennie wchodzi na mój serwer i zaczyna spamowac o swoim serwerze (Chyba to o czymś świadczy... DZIECKO NIE UMIEJACE INACZEJ ZAREKLAMOWAĆ SERWERA) ! Takako zaczynał spamować na moim forum że jestem złodziejem itd. Typowe dziecko, nie polecam !

Opublikowano

Siemanko ja jestem Adam, mam 15 lat ,Administratorem byłem już na ponad 8 serverach ,lubie robić Eventy znam się na Redstone ,więc gracze nigdy! nie będą! się Nudzić!

Zawsze sprawdzam nowych graczy ,czy nie bugują hackują itp.

Skype mam, lecz podam dopieru na servie [nie mam micro:[

Kommendy znam All czasami czegoś zapomne;]

Premium mam:Miltenkot

Moge poświęcić serverowi około 3h dziennie oraz więcej w weekend.

Oprucz tego jestem Graczą i innym pomocny to, że będe wykonywał podstwowe zadania administratora takie jak reklamowanie servera to już pisać chyba nie muszę.

 

 

Czekam na odpowiedzi:

 

Miltenkot

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...