Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie! Nowej sieci: TC ! Rekrutacja na : Rekruta , Admina , Technika , Modetatora , Budowniczego !


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa sieć serwerów TC ! Mamy 2 swoje serwery. Forum jeszcze nie mamy!

 

 

 

 

 

 

 

Serwer (1) Survival + Frakcje + RPG Wersja Beta

 

 

strzalka.gif Sloty: 50 !

strzalka.gif IP:

spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

strzalka.gif

Potwory

:

Ta

strzalka.gif

Zwierzęta

:

Ta

strzalka.gif

PvP

:

Ta

strzalka.gif

Premium

:

Nein

strzalka.gif

Nether

:

Ta

strzalka.gif White-List: Nie

Podania na Admina/Modetatora/Technika/Rekruta !

Wzór:

Imie:

Nick:

Wiek:

Komendy1/10:

Dlaczego ty:

Kontakt GG/Skype:

Mikro:

 

Serwer (2) Survival + Nowy typ: Part1

strzalka.gif Sloty: 60 !

strzalka.gif IP: s.108.csrv.pl:21008

s108.csrv.pl:21008

strzalka.gif

Potwory

:

Tak

strzalka.gif

Zwierzęta

:

Tak

strzalka.gif

PvP

:

Tak

strzalka.gif

Premium

:

Nein

strzalka.gif

Nether

:

Ta

strzalka.gif White-List: Nie

 

Podania na Admina/Modetatora/Technika/Rekruta !

Wzór:

Imie:

Nick:

Wiek:

Komendy1/10:

Dlaczego ty:

Kontakt GG/Skype:

Mikro:

 

Więcej info na gg: 40199999 W opisie informacje i w razie pytań możesz napisać !

 

Podania pisać w komentarzach !

Opublikowano

ptawy.png

Serdecznie zaprasza administracja forum

dlaczego Cię zapraszam? gdyż na MPC administracja ma na nas

wyjebane ( na tych co nie mają innej rangi niż Member ) jak wyślesz PW np.

do Kokosz'a to za Chiny Ci nie odpowie a jak napiszę mu np. Kierzek to

odpiszę mu w parę sekund... Forum te istnieje tylko dla pieniędzy ..

Opublikowano

Imie:Karol

Nick:Guti

Wiek:18

Komendy1-10:6,5 <-----ale latwo ogarniam

Dlaczego ty:jestem kreatywny, często dostępny i z chęcią pracowalbym jako budowniczy/technik. Jestem towarzyski, miły i łatwo nawiązuje kontakty

Kontakt GG/Skype: [priv]

Mikro:sporadycznie, ale tak

Opublikowano

Podania na Moderatora na serwer 1

 

Imie: Marcin

 

Nick: Kilian440

 

Wiek: 15

 

Komendy1/10: 8 - w każdej chwili mogę się nauczyć

 

Dlaczego ty: Jestem osobą ogarniętą, w Minecrafta gram od beta 1.3_01. Wiem chyba wszystko o MC. Chciałbym moderować tym serwerem, zawsze to jakieś nowe doświadczenie. Byłem już właścicielem swojego serwera, dlatego znam sporo komend.

 

Kontakt GG/Skype: GG 43772470

 

Mikro: Brak, jeśli będzie to konieczne mogę kupić :)

Opublikowano

Serwer (1) Survival + Frakcje + RPG Wersja Beta

 

Podanie Na Admina

 

Imie: Łukasz

 

Nick: DrBFH

 

Wiek: 19 lat

 

Komendy1/10: 9,5

 

Dlaczego ty: Poniewaz mialem kiedys wlasny serwer ale padl z powodu braku srodkow a przyzwyczilem sie do prowadzenia serwera.Oczywiscie w prowadzeniu serwera ogarniam 99,9 % (programowanie,zazadzanie,budowanie,permissions pluginy itp)

 

Kontakt GG/Skype: 23883316 ale najlepiej na PW

 

Mikro: Ich habe (posiadam)

Moje tuty:

 

 

 

Opublikowano

Serwer 1

 

 

Imie:Daniel

Nick:DanioToJa

Wiek:17

Komendy : (1-10) 9,5 mam listę :D I też znam na pamięć

Daczego ty: Tak jak już mówiłem nazywam się Daniel, dlaczego ja, już mówię: Jestem ogarnięty, pomagam graczom znam dużo komend, znam polszczyzne nawiązuje szybko kontakty, i mógłbym pracować jako Admin.

Kontakt Skype: daniopop1 (sory że taka nazwa, ale niechciało mi się zmieniać jak byłem mały)

Mikro: Sory ale się popsuł (będę kupywać).

Dziękuję za przeczytanie.

Opublikowano

Podanie na dwa serwery na wszystkie rangi

 

Imie: Jarek

Nick: PLHugo68

Wiek: 13lat

Komendy1/10: 10/10

Dlaczego ty: Jestem ogarniety, miły, nie rozdaje itemków, pomagam graczom, lubie pomagać, ładnie buduję, znam się na Javie, HTML, mam swój serwer, mam też stronke i ortografia 9/10. Znam się dobrze na pluginach nawet sam je tworze. Wiem wszystko o Minecraf'cie.

Kontakt GG/Skype: Skype: PLHugo68

Mikro: MAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...