Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst]czujesienad vs Patrykusss321


czujesienad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Codziennie rano budzę się w tym zepsutym świecie,

pierwsza myśl - Co się stało z tym światem?

oglądam telewizję, widzę morderstwa i gwałty,

brak prac, co raz mniejszy zarobek,

ludzie głodują i błotem się obrzucają,

ubieram buty i wychodzę na światło dzienne,

widząc co się z tym światem dzieje,

myślę - to już nie odejdzie!

przechodzę przez miasto, nie ma ludzi,

pusto, a ja dalej nie śpię,

wychodzę na ten świat, modle się do Boga,

zrób żeby było lepiej, mamy wiare,

wracam do czterech ścian,

kurwa to już 15 lat, w tym świecie,

dobrze wiem jak to jest i Ty też o tym wiesz.

Powodzenia.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Słabe nie mam weny, total ;0

GL

 

 

 

Od dawna wiadomo jacy są na świecie ludzie

Ile już w zasranym życiu panuje zepsucie

Chwile w zacofanym mordobiciu, to jest głupie

A debile co kradną nie wiedzą co to szacunek

Chyba na ratunek brat w końcu nadszedł czas

Zepsuty świat, niczym wielki łatwopalny gaz

Ilu jest nas, no powiedz, tych prawdziwych

Jakoś mało, ale mnie to wcale kurwa nie dziwi

Bądźmi sprawiedliwi bo chyba zgasła w nas moc

Jak masz już papierek to znajdź kurwa i kosz

Czujesz się jak boss? Bo ojebałeś innych?

A to właśnie ty odczujesz po tym pierwszy blizny

Wielu jest winnych, wkurwia mnie syf na ulicy

I taki kozaczek, który na siłę próbuje być silny

Dziwni są ludzie, chociaż narzekają wszyscy

Ale prawda jest taka, że my też jesteśmy winni

Opublikowano

Głos na Patrykus.

Oby dwie prace są bez sensu i chyba najgorsze jakie widziałem waszego autorstwa.... chyba zły temat dobraliście.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

A ja to technicznie na początku próbowałem zrobić ;-)

Ale nie mam takiego skilla

Ile już w zasranym życiu panuje zepsucie

Chwile w zacofanym mordobiciu, to jest głupie

Uczeń
Opublikowano

Partykus pchać rymy na chama Ci nic nie da ogólnie zgadzam się z moniś że to totalny bezsens wyszedł głos na partykusa bo jeszcze się to jakoś dało czytać...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...