Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Sony Pro Vegas 10 - ucięty dźwięk na końcu filmu.


JestemSlepy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z Sony Pro Vegas 10. Przerobiłem sobie film, oglądnąłem go przed zapisaniem na dysku i wszystko było w porządku, ale po zapisaniu na dysku zauważyłem, że dwie ostatnie sekundy są z obrazem, ale bez dźwięku. Czy ktoś się już spotkał z czymś takim ?

Kocham mame

Opublikowano

Nigdy tak nie miałem, bo dźwięk zawsze na końcu i tak stopniowo wyciszam, ale już nie raz na forach widziałem takie tematy.

Niestety nie pamiętam w czym leżał problem .

Ale najprostszą sprawą jak można temu zaradzić: Rób o 5 sek. dłuższy film i zawsze muzykę wyciszaj stopniowo. :)

 

A tak poważniej :

Wersja oryginalna?

Czy problem występuję również przy zapisie do innych formatów?

W kodeckach raczej problem nie leży, bo dźwięk nie ma zniekształceń?

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Nie mam SVP, ale poszukaj w ustawieniach, że pliku nie robią się offline jak nie masz ich otwartych, tylko po angielsku. Nie podam Ci dokładnie, bo nie mam : |

he?

Opublikowano

Nigdy tak nie miałem, bo dźwięk zawsze na końcu i tak stopniowo wyciszam, ale już nie raz na forach widziałem takie tematy.

Niestety nie pamiętam w czym leżał problem .

Ale najprostszą sprawą jak można temu zaradzić: Rób o 5 sek. dłuższy film i zawsze muzykę wyciszaj stopniowo. :)

 

A tak poważniej :

Wersja oryginalna?

Czy problem występuję również przy zapisie do innych formatów?

W kodeckach raczej problem nie leży, bo dźwięk nie ma zniekształceń?

 

 

Wersję mam oryginalną, za chwilę sprawdzę czy w innych formatach też występuje problem i dźwięk nie ma zniekształceń. Jest wyciszony dźwięk z filmu i dodana muzyka i tą właśnie muzykę mi wycisza na końcu.

Kocham mame

Opublikowano

Kodecki masz zainstalowane?

 

Pobierz jakiś kodeck .vmw

Najlepiej jakiś odtwarzacz z wgranym kodeckiem, bo całe packi jak np. Klitte kodeck pack źle wpływają na Sv.

Pobierz coś z tego tematu

http://www.softonic.pl/s/kodeki-wmv

 

PS. Czy podczas zapisu zaznaczony masz cały film? (tym suwakiem) czy może ominąłeś kawałek dźwięku ?

 

Ps. wgraj kodecki ( jak masz to przeinstaluj) I wyrenderuj coś na szybko i zobacz czy dalej problem występuję.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...