Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie Realnych Pieniędzy przez gry


piotrek0007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslisz że za darmo dostaniesz sposoby zarobku realnych pieniędzy ? chyba się dopiero obudziłeś i marzysz przez sen pisząc to

 

pograj w gre na botach i dziesiątkach kont potem to sprzedaj , może zarobisz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Sprzedadzą Ci takiego buga, którego możesz nawet nie użyć bo dana firma go naprawi...

 

Kiedyś w BF:H sprzedawało się klucze dr.peppera po 5zł bo był generator, sam wtedy sprzedalem z 30 kluczy po 3zł.

Jak się ma łeb to wszystko się sprzeda.

w83od2.jpg

Opublikowano

graj w casino.pl

 

wiecej Ci nie podpowiem. Nikt kto mysli nad biznes-planem kilka tygodni/miesiecy nie da Ci wszystkiego na tacy od tak..

 

Wystarczy przegladac gry. Zobaczyc przelicznik złota/punktow/nagrod na ZŁ. Posprawdzac czy To sie sprzedaje itp.

Opublikowano

Najlepiej zarabiać stawiając boty w grach.

Na bugach się nie dorobisz za bardzo bo musisz je znać ;)

Ja sam znam naprawdę pro buga na darmowe premium na grach typu ogame ale

nie wiem czy jest sens w ogóle to sprzedawać. Jak się ma bugi to lepiej zachować

dla siebie niż sprzedawać bo raz że na takim bugu zyskujemy i nikt przez

bardzo dłuuuuugi czas się o tym nie dowie a dwa to sprzedając tego buga

inni zaczną robić nam konkurencję jak od nas kupią a trzecia sprawa że bug

zostanie zlikwidowany bo zawsze znajdzie się jakiś "dobry człowiek"

HBV27j.png

Opublikowano

Zarabianie na grach to gra nie warta świeczki, zajmij się rozwojem osobistym to na lepsze Ci wyjdzie. Spędzisz mega dużo czasu na takich głupotach jeżeli chcesz się bawić w coś typu expienie i sprzedawanie postaci to wyjdzie Ci, że zysk masz rzędu 10 gr/h czyli mniej jak chińczyk w obozie pracy... Na botach można sobie w tle ustawić i wtedy to po przeliczeniu na prąd też ci średnio wyjdzie, polecam uploading - prawdziwe pieniądze, bo zakładam że nie jesteś pełnoletni, żeby podjąć się pracy.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Zarabianie na grach to gra nie warta świeczki, zajmij się rozwojem osobistym to na lepsze Ci wyjdzie. Spędzisz mega dużo czasu na takich głupotach jeżeli chcesz się bawić w coś typu expienie i sprzedawanie postaci to wyjdzie Ci, że zysk masz rzędu 10 gr/h czyli mniej jak chińczyk w obozie pracy... Na botach można sobie w tle ustawić i wtedy to po przeliczeniu na prąd też ci średnio wyjdzie, polecam uploading - prawdziwe pieniądze, bo zakładam że nie jesteś pełnoletni, żeby podjąć się pracy.

 

Znam typa, który utrzymywał się (czytaj opłacał czynsz rachunki itp") z grania w metina, więc nie mów mi, że się nie da...

Trzeba poświęcić masę czasu

Z kolei inny znajomy siedzi tylko na AH w DIII i też ma miesięcznie z tego około 900 zł.

Opublikowano

Nie mówię, że się nie da, ale zwykle tak wychodzi jak napisałem.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Z kolei inny znajomy siedzi tylko na AH w DIII i też ma miesięcznie z tego około 900 zł.

tyle na życie też wydaje? gdzie opłaty za prąd co zużył, za mieszkanie, za jedzenie...

jak widać żarełko i lokum zapewniają rodzice więc nie mów mi o faktycznym zarobku jeśli ktoś nie policzy sobie kosztów jakie wyda

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zużycie wody i jedzenia pewnie jest ograniczone ;D

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Mój kuzyn jakoś sprzedaje boty do diablo, yangi z metina i płaci rachunki za prąd rodzicom + zarabia około 1k miesięcznie.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

tyle na życie też wydaje? gdzie opłaty za prąd co zużył, za mieszkanie, za jedzenie...

jak widać żarełko i lokum zapewniają rodzice więc nie mów mi o faktycznym zarobku jeśli ktoś nie policzy sobie kosztów jakie wyda

 

Nie stwierdziłem ile pierwszy zarabia z Metina i nie stwierdziłem, że drugi zarabia tylko na Diablo III więc?

Opublikowano

Zacznij produkować boty, cheaty do popularnych gier typu Metin2 i je sprzedawaj.

Lub pójdź w stronę grafiki komputerowej, twórz strony www etc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...