Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=MaximCraft=- [23sloty][1.4.6][FreeBulid+Frakcje][PvP-OFF/ON][24/7][Miła atmsfera][MobArena][ArenaPvP]


nikepl997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MaximCraft

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

Informacje.png

 

strzalka.gif TYP: FreeBulid+Frakcje

strzalka.gif Sloty: 23

strzalka.gif IP: maximcraft.gomc.pl

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Nie (na arenie PVP włączone)

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

Administracja2.png

[H@]Nike

[Mod]Treekt, [Mod]RqN773, [Mod]Smookey

 

 

InformacjeDot.png

Serwer FreeBulid + Frakcje (na świecie Survival). Jest sporo rodzajów Vipów, dużo atrakcji, ogarnięta administracja (nabór na Moderatora otwarty), serwer szybko nie upadnie jest chwilowo opłacony na 3 miesiące, także jak narazie można grać ;) Na serwerze znajduje się również MobArena i ArenaPvP :)

 

Zapraszamy !!!!!

Opublikowano

Opinia dotycząca serwera:

Pograłem dwa dni na serwerze,przez te dwa dni było wyśmienicie,mobarena parkour itp itd. Ale niestety,administracja zgriefowała mój dom ale nie tylko mój,mojej dwójce sąsiadów też. Pan SmooKey (Moderator) usunął dowody na siebie (zaraz będzie screen gdzie usunął działkę graczowi który miał małą villę z białej wełny) ponieważ to on griefuje domy a tam gdzie zgriefował postawia Ciasta. Dam też dowody na zachowanie Administracji jak się ich oskarża słusznie.Zapomniałem dodać iż administracja daję bany za to że ich się oskarża słusznie typu m.in ''Spier*alaj K*rwo Nie Oskarżaj mnie bez Podstaw'' Według mnie niewinny administrator nie banuje/kickuje ...

Ps: Administracja po tym incydencie jak widzę wyłączyła serwer ... :>

 

Tutaj dowód jak pan SmooKey usuwa dowód zbrodnii:

8oEJA.jpg

 

A tutaj dowód na zachowanie administracji jak się ją słusznie oskarża:

 

5Wehk.jpg

 

Pozdrawiam,1krzys1

Opinia napisana z całkowitą prawdą

KckC7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...