Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MC][C] Config dodający pasek życia nad bohaterem


Bikej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357488377-U804740.png

Witajcie !

W tym Mini Poradniku chciałbym Wam pokazać bardzo ciekawy Config,który dodaje nam pasek życia nad bohaterem. Pasek jest podzielony co 250 HP. Jak to wygląda? Właśnie tak :

1357488554-U804740.jpg

 

A oto teraz instrukcja jak taki efekt uzyskać:

Stwórz plik autoexec.cfg i wrzuć go do katalogu:
//[folder instalacji steama]\Steam\steamapps\common\dota 2 beta\dota\cfg

dota_disable_range_finder "0"
dota_hud_health_bars "3"
dota_minimap_hero_size "750"
dota_health_per_vertical_marker "250"

dota_force_right_click_attack "0"

dota_killcam_show "1"
dota_camera_disable_zoom "1"
dota_always_show_player_names "0"
dota_unit_use_player_color "2"

engine_no_focus_sleep "0"

dota_enemy_color_r 1
dota_enemy_color_g 0
dota_enemy_color_b 0

dota_friendly_color_r 0
dota_friendly_color_g 1
dota_friendly_color_b 0

bind "leftarrow" "say_team missing top"
bind "rightarrow" "say_team missing bottom"
bind "downarrow" "say_team missing middle"
bind "uparrow" "say_team retreat!"

bind "F2" "exec autoexec.cfg"

say_team [autoexec script loaded]

 

Jeśli chcecie aby pasek był podzielony np. zamiast 250 HP na np. 100 czy inną liczbę wystarczy odnaleźć ten fragm.

dota_health_per_vertical_marker "250"

i liczbę 250 podmienić na dowolną liczbę.

 

Mam nadzieję,że choć w minimalnym stopniu ułatwiłem Wam rozgrywkę.

:)

1355855224-U804740.png

Opublikowano

To jeszcze, mistrzu, podaj jaką komendą można zmienić "grubość" 1 bara (tzn. zamiast 250 masz 100 etc.) bo tak to jest niepełne.

Trolling is a art.

Opublikowano

250 jest ustawione domyslnie, imo dzieki zmienie sobie na 333.

 

 

komende mozna wpisac w konsoli, nie potrzebne jest to pierdolenie jakie nam zafundowales, ;_;, pelne roznorakich komend.

kh4xi.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...