Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Otwarcie serwera 15:00 !Nowy serwer Surv +++ Frakcje/Wojny Gldi!++ + RPG ![50S] Rekrutacja on na Admina/Moderatora ! ! !


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa nazwa serwera TakakoCraft = TC !! !

 

 

 

TYP:

Otwarcie serwera 15:00 ! ! !

Survival! + Frakcje !+ RPG !

 

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 50 ! 0 Lagów !

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif IP:

spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

BialaLista: Nein

strzalka.gif

 

 

 

Podania na Admina/Modetatora !

 

 

Wzór:

 

 

Imie:

 

Nick:

 

Wiek:

 

Komendy1/10:

 

Dlaczego ty:

 

Kontakt GG/Skype:

 

Mikro:

 

 

W razie

pytań pisac na gg: 40199999

 

,

Opublikowano

Imie: Damian

Nick: Spooginator

Wiek: 17

Komendy1/10: 9

Dlaczego ty: Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Gdy admin mi powierzy zadanie, wykonuje je jak najlepiej mogę. Można mi zaufać, wszystkie przekazane mi informacje potrafię zachować tylko dla siebie.

Na komendach się znam, 'magiczną' siekierką też się umiem obsługiwać. Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera nad cziterami.

Nie jestem pobłażliwy i nie rzucam słów na wiatr. Jak ktoś mi zajdzie za skórę od razu banuje.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

Kontakt GG/Skype: GG Nie mam, ale za to Skype mam :) Mogę podać na PW albo na serwerze ;]

Mikro: Posiadam

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Wzór: Admin

 

 

 

 

Imie:Damian

 

 

 

Nick: SpyroPL

 

 

 

Wiek:13

 

 

 

Komendy1/10: 8

 

 

 

Dlaczego ty: Jestem ogarnięty , chce pomóc , mam nadzieje że będzie fajny server

 

 

 

Kontakt GG/Skype: skype podam na pw lub na servie

 

 

 

Mikro: no peffffnie xD

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...