Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ninja dagger, czyli jak zrobić dobrą postać z małym lvl'em.


dawidore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ninja to postać szybka i zabójcza. Jest zarówno dobra w pvp jak i w expieniu. Potrafi atakować z zaskoczenia i ma zdolność zatruwania, a więc gdy jest dobrze prowadzona zostaje niepokonana.

 

Skille i staty

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Według mnie skille powinny być rozdawane tak:

 

zasadzka>wirujący sztylet>szybki atak>chmurka>niewidzialność

 

A pkt. statusu:

2 zr 1 pż, po wymaksowaniu zr 2 pż 1 siła

(Sam sprawdziłem ten build na mojej ninji :P)

 

Zaczynamy od zera

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Lvl 1-10>Po zalogowaniu się do gry znajdujemy się w pierwszym mieście(tzw.m1). Dostajemy misję ,,witamy w metin2" i wykonujemy ją. Po wykonaniu misji wychodzimy z miasta i zabijamy Dzikie psy oraz głodne zabłąkane psy. Musimy uważać,ponieważ mamy ograniczoną ilość miksturek życia. Expimy na pieskach do 3 poziomu i zmieniamy nasze miejsce expa na wilki. Expimy na nich do 4 lvl'a i wykonujemy wszystkie zaległe misje. W tej chwili ,gdy zbieraliśmy yangi wypadające z mobów powinniśmy mieć około 6,5 k yang,25-30 niebieskich miksturek(m),10-20 Czerwonych Mikstur(m) oraz przy odrobinie szczęścia troche złomu(miecze,tarcze,zbroje,bransoletki itp.).Złom idziemy sprzedać zostawiamy tylko przedmioty z odpornością na miecze, sztylety itp,szansą na otrucie 5%+ ,HP oraz Niewrażliwością na omdlenie lub odpornoscią na omdlenie oraz niewrażliwoscią na spowolnienie.Przedmioty z tymi bonusami sprzedamy później, a teraz wykonujemy misję, którą daje nam handlarka różności.

Expimy teraz na dzikach i niebieskich wilkach oraz wykonujemy wszystkie misje aż do 11 lvl'a.

Lvl 12-30>Gdy postępowaliśmy zgodnie z poradnikiem nasze eq wygląda tak:

- ok. 50k yang

-,sztylety na 1 lvl+3,

-zbroja na 1 lvl+3,

-Miedziany Naszyjnik+3, i

-resztę ekwipunku+0 na 1 poziom.

W tej chwili idziemy po skille do Trenera mocy dagger i odbieramy je. Rozdzielamy je w następujący sposób:

1 wirujący sztylet

1 szybki atak

1 chmurka

1 niewidzialnosc

i 6 w zasadzkę (pakujemy w nią wszystko aż wejdzie na m1)

Teraz idziemy sprzedać cały niepotrzebny złom. Po sprzedaży idziemy kupić 600 dużych czerwonych potek i 200 dużych niebieskich po czym biewgniemy expić na niedźwiedziach do 15 lvl'a, idziemy przez portal do m2 i expimy tam na zaprzysiężonych łucznikach i wojownikach do 19 lvl'a. Wykonujemy zaległe misje i idziemy do handlarza bronią kupić sztylety na 15 poziom. Mamy teraz jeszczę trochę kasy, więc idziemy do naszego przyjaciela kowala i ulepszamy do skutku nasze eq na + 5/6. Z powrotem idziemy za miasto i bijemy wszystkie moby po za zaprzysiężonymi aż osiągniemy 26 lvl.Na tym lvl'u ulepsamy nasze całe eq na +5/6. GRATULACJE, jeśli do tej pory nie zasnąłeś/zasnęłaś to masz zdobyty 28/29 poziom. Twoje eq wygląda tak:

-około 200/300k yang

-zbroja na 18 lvl+6

-miedziana bransoleta+6( w eq mamy srebrną bransolete+0)

-miedziane kolczyki+6

-miedziany naszyjnik+6(w eq mamy złoty naszyjnik+4)

-sztylety na 20 lvl+6

-hełm na 21 lvl +5

-buty na 1 lvl+6

-pierścionek zaręczynowy*

Sprzedajemy teraz pierścionek,srebrną bransolete i zyskujemy ok. 1-10kk.

Expimy i wykonujemy misje do 30 lvl'a. Dopiero teraz staramy się o konia.W tym celu idziemy do stajennego i wykonujemy misję. Przed wykonaniem misji musimy kupić Medal Konny. Po misji idziemy się przespac i na następny dzień odbieramy konia :>.Wykonujemy wszystkie misje i expimy do 35 lvl na pustyni lub możemy lurowac za ekspa oraz przy okazji robimy konia do 10 lvl'a i powoli robimy też analize biologa na 30 lvl.na 35 lvl'u powinniśmy mieć 10 poziom konia. Teraz nadszedł czas na konia bojowego, zbieramy ekipę 5 DARMOWYCH ludzi z powyżej 43 lvl'em i wykonujemy misję ,którą przyjmujemy od stajennego. Gdy misja się uda czekamy 1 dzień i odbieramy konia bojowego z którego możemy bić. Na 35 lvl'u zatrzymujemy się na kilka dni i staramy się kupić całkiem dobre koziki+5/6/7 śr 25/30+ lub dobrego fms'a+5/6 ze średnimi 25+(BEZ KD) i kupić kilka ku zasadzka i dobić ją na poziom m4.Gdy zdobyliśmy koziki lub fms'a ekspimy z buta kozikami lub z konia bijemy fms'em BO (Black Orks)oraz wykonujemy misje<które na tych lvl'ach są opłacalne>.Na 38 lvl'u zdobyliśmy wirujący sztylet na m1 czyli to nasz 2 skill na poziomie MistrZ. Dalej ekspimy i wykonujemy misje aż do 42 lvl'a. Mamy słabe eq i skille jak na ten lvl więc staramy się kupić zbroje na 34/42 lvl +6/7,jak starczy jakiąś biżuterie z 500-1000hp, dobijamy zasadzkę na m6 i wirujący sztylet na m3/m4. Jak mieliśmy dość pieniędzy nasz ekwipunek wygląda następująco:

-zbr.na 34/42 lvl+7

-bransoletka+500/1000hp

-kolczyki+500/1000hp

-naszyjnik+500/1000hp

-hełm na 21 lvl+6/7

-buty +500/1000hp

-koziki/fms+5/6/7 sr 25+

 

A więc podsumowując mamy ładną postać z 42 lvl'em, dobrym eq i skillami oraz sporo hp i zr. Teraz śmiało możemy chodzić na pojedynki i stawiać czoła dużym wyzwaniom takim jak bossy i całkiem silne moobki.

 

 

Spis expowisk podanych w poradniku

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

1-3>dzikie psy i głodne zabłąkane psy

4-11>wilki i dziki

12-15>niedźwiedzie

16-19>zaprzysiężony łucznik i wojownik

20-29>wszystkie moby w m2 po za zaprzysiężonymi

30-35>pustynia

36-42>BO

 

 

 

 

PODOBA SIĘ? Komentuj

Nie podoba się? Nic nie pisz :DDD

 

Jestem nowy na forum ale mam doświadczenie z gry więc prosze o nie pisanie złośliwych komentarzy.

photo-822592.jpg?_r=1357476788?__rand=0.43302900+1357480373 Daj like, To MOTYWUJE
Opublikowano

Fajnie się czyta, Brakuje dopisać gdzie expić do 42lvl. Ale Like za wysiłek i chęci :)

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Kompletnie nic nowego nie dodałes. Takich poradników jest mnóstwo.

Bezsensu powileasz to co już dawno na serwerze istnieje

sygnatura2.gif

Pomogłam ... bardzo proszę. Plusik mile widziany.

Pozdrowionka.

Opublikowano
Jestem nowy na forum ale mam doświadczenie z gry więc prosze o nie pisanie złośliwych komentarzy.

Może nie doświadczenie, a znajomość podstaw.

A więc podsumowując mamy ładną postać z 42 lvl'em, dobrym eq i skillami oraz sporo hp i zr. Teraz śmiało możemy chodzić na pojedynki i stawiać czoła dużym wyzwaniom takim jak bossy i całkiem silne moobki.

haha :D

Dobra, masz tego Like'a za to, że się napisałeś....

zmien wilki i dziki do 8lv, a od 9 niedzwiedzie.

Opublikowano

Powiem ci tak powinieneś podać więcej bulidów skili,bo jest ich wiele,są pod pvp i pvm.

Co do bicia bosów moim zdaniem ninja się do tego nie nadaje(lepiej mieć bodego czy wp'eka).Ninją się tylko fajnie katuje wróżki na 75lvl.

Polecam ci dodać jakieś kolory.

Poradnik najgorszy nie jest,ale nic nowego nie wniosłeś,ta gra jest już stara i prawie każdy zna to co napisałeś,a nowych graczy jest mało.

Pozdrawiam AsPol.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...