Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20 slotow]SurvivalMania[Survival][REKRUTACJA ON!]


chrzan333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SurvivalMania

 

post-432017-0-51184500-1357476895.png

 

 

strzalka.gif TYP: Survival

strzalka.gif Sloty: 20

strzalka.gif IP: Podam gdy bedzie gotowa mapka!

strzalka.gif Potwory: TAK

strzalka.gif Zwierzęta: TAK

strzalka.gif PvP: NIE

strzalka.gif Premium: NIE

strzalka.gif Nether: TAK

strzalka.gif BialaLista: NIE

 

post-432017-0-06101900-1357476918.png

 

[Wlasciciel] Xeniak + Poszukujemy!

 

post-432017-0-60198300-1357476935.png

 

Wiele i swietnie dopasowanych do typu survival!

 

post-432017-0-70808300-1357476953.png

 

Poszukujemy:

Budowniczy

Wzor:

 

Wiek:

 

Dlaczego ty :

Komendy 0/10 :

Umiejetnosc Budowania 0/10 :

Kontakt:

 

KidMod

Wzor:

 

Wiek:

Dlaczego ty:

Komendy 0/10:

Ortografia 0/10:

Kontakt:

 

!Obowiazkowy skype!

mca.png
Opublikowano

Wiek:14

Dlaczego ty:Mam dosc spore doswiadczenie i staz w minecraft, jestem ogarniety i opanowany emocjonalnie ;)

Komendy 9/10

Ortografia 9/10

Kontakt:gg:10097822 i forum skype gdy sie lepiej poznamy ;)

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Wiek: 16

 

Dlaczego ty : Bo mogę

._.

Komendy 0/10 : Słabo

._.

Umiejetnosc Budowania 0/10 : Każdy ma inny gust. Nie da się do końca określić.

Kontakt: gg. 6898278

Opublikowano

xxx

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Wiek:14

Dlaczego ty:Mam dosc spore doswiadczenie i staz w minecraft, jestem ogarniety i opanowany emocjonalnie ;)

Komendy 9/10

Ortografia 9/10

Kontakt:gg:10097822 i forum skype gdy sie lepiej poznamy ;)

podaj skype to pogadamy :D
mca.png
Opublikowano

Wiek:14 lat

Dlaczgo ty:znam sie na tym jestem ogarnięty a byćie kid modem na serwie to do dla mnie lekcja.

znajomość komend : 10/10

Ortografia: 8,5/10

kontakt : skype : bartek00041

Opublikowano

Wiek:14

Dlaczego ty:Znam się na komendach prowadze serwer 40slot

Komendy 0/10:10

Ortografia 0/10:9

Kontakt:skyp:zwiiad

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Wiek:14

 

Dlaczego ty:Znam się na komendach prowadze serwer 40slot

 

Komendy 0/10:10

 

Ortografia 0/10:9

 

Kontakt:skyp:zwiiad

 

Ok zadzwon do mnie na skype :D masz moj skype ;p

Skype: maciekzmaciek

mca.png
Opublikowano

Na budowniczego :

Wiek: 15

 

Dlaczego ty : Ponieważ lubię i ładnie buduje i chciałbym pokazać co potrafię, a poza tym jestem w tej chwili adminem/modem na kilku serwerach.

 

Komendy 0/10 : 10

 

Umiejetnosc Budowania 0/10 : 9,5

 

Kontakt: skype: cz4rt3k , pw na mpc forum

 

 

Na KidModa :

 

KidMod

 

Wzor:

 

 

Wiek: 15

 

Dlaczego ty: Tak jak powyżej no ale :P , lubię przesiadywać długimi godzinami na serwerach , pomagam graczom , jestem w miarę sympatyczny (do czasu) no i co by tu ? Zobaczycie reszte na serwie :P (troszkę się rozpisałem

:D)

 

Komendy 0/10: 10

 

Ortografia 0/10: 9,3 :P

 

Kontakt: skype : cz4rt3k , pw mpc forum .

 

 

 

 

Fajnie się zapowiada myślę że na pewno zagram.

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Wiek: 14

Dlaczego ty: Dlaczego nie?Potrafię zapanować nad graczami + Dzieciakami.

Komendy 0/10: 10-10

Ortografia 0/10: 9-10 : Znam ortografie lecz czasami popełniam błędy , jednak kiedy to zrobię i zauważę to natychmiast poprawię.

Kontakt: Skype , TS3 , GG.

 

Kontakt podam kiedy zostanę przyjęty.

Opublikowano

Budowlaniec

 

Wiek:13

Dlaczego ty:Jestem miły ,świetnie nawiązuje

 

 

kontakt,Znam pluginy/komendy

 

 

 

Komendy 0/10:10

 

Ortografia 0/10:10

 

Kontakt:Skyp,gg,ts3[skyp]radek.trzaska2]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...