Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak Latać Nodusem na serwerze nocheat.


19patryk97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawię wam sposób,który pewnie wielu z was zna.

Otóż jak latać na serwerach, które są zabezpieczone?

1.Ściągnij nodusa lub innego clienta.

 

Dobra mam, ale jak latać?

 

Otóż jak walczysz i ktoś cię uderzy klikasz literę R ( domyślnie to fly hack w nodusie).

Po kliknięciu możesz latać przez ok. 3sek

 

Jeżeli przekroczysz czas latania i będziesz próbować dłużej latać to cię cofnie do miejsca, z którego wyleciałeś.

 

Do czego można jeszcze fly wykorzystać?

Otóż jak spadasz w przepaść to jeżeli dość wcześnie klikniesz R to cię cofnie na górę ( jeżeli za późno to zginiesz)

 

UWAGI:

Latając pilnuj się aby "nie strzelili" ci ss'a bo dostaniesz banik :)

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za zbanowane postacie na serwerach

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

No to że pomógł :D

Każdy kto ma nodusa już to ogarnął. Myślałem że znasz jakiegoś moda czy coś co to ogarnia, a tu dajesz coś co już i tak jest każdemu znane :)

w5cNAHm.png

Opublikowano

No to że pomógł :D

Każdy kto ma nodusa już to ogarnął. Myślałem że znasz jakiegoś moda czy coś co to ogarnia, a tu dajesz coś co już i tak jest każdemu znane :)

Napisałem bo niewidziałem tutaj żadnego takiego tematu :)

 

Ps.

Jest taki cheat. Niestety niby płatny, ale jest jego crack na yt. Pobierasz go i masz bybassa - czyli obejscie anty cheat. Jest on w formacie .exe ale niestety u mnie jest wykrywalny jako trojan. Lecz jak patrzałem na skan jego na virtu... to tylko 6antywirów widziało w nim trojana

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...