Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OTWARCIE!] Excalibur [Wojny gildii + 100% SURVIVAL][24/7][domena]


MrBajer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p style="text-align: center"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...ezentacjax.png" /></span></p>

<br />

<p style="text-align: center"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://woodheatstove...aliburLogo.png" /></span></p>

<p><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...nformacjeo.png" /></span></p>

<p style="text-align: center;"><br />

<span style="color:#00ffff;"><span style="font-size: 24px;">Film zrobiony przez jednego z graczy naszego serwera o nicku </span></span><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size: 24px;">Ml7odyMC</span></span><span style="color:#00ffff;"><span style="font-size: 24px;">:</span></span><br />

<br />

<br />

<br />

 </p>

<p style="text-align: center"><span style="font-size: 48px;"><span style="color: #00FFFF"><span style="font-family: courier new', courier, monospace">Serdecznie zapraszamy!</span></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="font-size: 18px;"><span style="color: #00FF00">Adres IP: </span><span style="font-size: 48px;"><span style="color: #FF0000"><strong>excalibur.gomc.pl</strong></span></span></span><br />

<span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Typ serwera: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">SURVIVAL + FRAKCJE</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Potwory: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">TAK</span></strong></span></span><br />

<span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Zwierzęta: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">TAK</span></strong></span></span><br />

<span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">PvP: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">TAK</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Premium: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">NIE</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Sloty: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">30</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Biała lista: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">NIE</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">Nether: </span></span><span style="color: #FF0000"><span style="font-size: 18px;"><strong><span style="font-size: 24px;">TAK</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;">On/Off: </span></span><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...1/ikonkabf.png" /></span></span></span></p>

<br />

<br />

<br />

<p style="text-align: right"><span style="color: #00FF00"><span style="font-size: 18px;"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...8/pluginyy.png" /></span></span></span></p>

<br />

<br />

<p style="text-align: center"><span style="font-size: 24px;"><strong><span style="color: #00FFFF"><span style="background-color: rgb(0, 0, 0)">AutoMessage, WorldEdit, NoCheatPlus, PermissionsEx, AutoSaveWorld, WorldGuard, Essentials, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, OtherDrops, xAuth, EssentialsChat, Factions</span></span></strong></span></p>

<br />

<br />

<p><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...807/ekipab.png" /></span></p>

<br />

<br />

<br />

<br />

<br />

<br />

<br />

<p style="text-align: center"><strong><em><span style="font-size: 24px;"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="color: #00FFFF">Starannie dobrane członki naszej ekipy umilą Ci grę, jednocześnie robiąc ją bardziej zayebistszą i ciekawszą <img alt=" :)" class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....ault/smile.png" /></span></span></span></em></strong></p>

<p style="text-align: center"><strong><em><span style="font-size: 24px;"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="color: #00FFFF">Nie chwaląc się oczywiście przyznamy, że EKIPA <u>excalibura</u> jest pomocna i doradcza więc w razie problemów i pytań śmiało prosimy się do "niej" zwracać. Z pewnością dostaniesz odpowiedź. Także nie czekaj dłużej, uruchom minecrafta, wejdź na nasz </span></span><span style="color: #00FFFF">serwer ociekający zayebistością, który czeka na Ciebie i doznaj przygód jakich jeszcze nie spotkałeś.</span></span></em></strong></p>

<p style="text-align: right"><strong><span style="font-size: 18px;"><span style="color: #00FFFF"><em>                                            Excalibur                                                                                        </em></span></span></strong></p>

<br />

<p style="text-align: right"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...ododatkowe.png" /></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="font-family: verdana,geneva,sans-serif"><span style="color: #00FFFF"><strong><span style="font-size: 18px;">Nasz spawn,  który jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb graczy.</span></strong></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...0105055858.png" /></span></p>

<br />

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="font-size: 18px;">Ojjjjj komuś się nie udało skoczyć z bungee <img alt=" :(" class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....efault/sad.png" /></span></span></span></p>

<br />

<br />

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="font-size: 18px;"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...0102101037.png" /></span></span></span></span></p>

<p style="text-align: center"><br />

<span style="color: #00FFFF"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="font-size: 18px;">Pamiętaj, że czekają cię liczne zmagania pojedynkowe!</span></span></span></p>

<p style="text-align: center"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...0102100501.png" /></span></p>

<br />

<br />

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><span style="font-size: 18px;"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif">Nie zapomnij zabrać na serwer umiejętności zręcznościowych, które na pewno przydadzą ci się na parkourach na których czekają super nagrody.</span></span></span></p>

<br />

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><span style="font-size: 18px;"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://imageshack.us...0102095809.png" /></span></span></span></span></p>

<br />

<p style="text-align: center"><span style="font-family: verdana, geneva, sans-serif"><span style="font-size: 14px;"><span style="color: #00ffff">excalibur.gomc.pl</span></span></span></p>

<br />

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #ff0000"><span style="font-family: courier new', courier, monospace"><span style="font-size: 24px;">Nie szukaj dłużej odpowiedniego serwera dla Ciebie, bo EXCALIBUR jest perfekcyjny i na pewno nie doznasz na nim nudy.</span></span></span></strong></p>

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #ff0000"><span style="font-family: courier new', courier, monospace"><span style="font-size: 24px;">Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i powodzenia w rozgrywce. Booooya!</span></span></span></strong></p>

<br />

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #ff0000"><span style="font-family: courier new', courier, monospace"><span style="font-size: 24px;"><span rel="lightbox"><img alt="Dołączona grafika" class="bbc_img" src="http://fc08.devianta...libur_logo.jpg" /></span></span></span></span></strong></p>

<br />

<br />

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #ff0000"><span style="font-family: courier new', courier, monospace"><span style="font-size: 24px;">UWAGA!</span></span></span></strong></p>

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #ff0000"><span style="font-family: courier new', courier, monospace"><span style="font-size: 24px;">Poszukujemy 3 "ogarnietych" adminow na serwer! PODANIA prosze skladac w tym temacie. Ewentualnie w grze piszac do obecnego admina lecz milej widziane i pozytywniej rozpatrzane sa posty <img alt=" :)" class="bbc_emoticon" src="http://www.mpcforum....ault/smile.png" /></span></span></span></strong></p>

<br />

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><strong><span style="font-size: 24px;">Wymagania:</span></strong></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><strong><span style="font-size: 24px;">1. Minimum 14 lat!</span></strong></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><strong><span style="font-size: 24px;">2. Duzo czasu na gre.</span></strong></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><strong><span style="font-size: 24px;">3. Znajomosc komend.</span></strong></span></p>

<p style="text-align: center"><span style="color: #00ffff"><strong><span style="font-size: 24px;">4. I przede wszystkim ogarnieta ortografia!</span></strong></span></p>

<p style="text-align: center"><strong><span style="color: #00ffff"><span style="font-size: 24px;">*5. Posiadanie mumble</span></span></strong></p>

<br />

<br />

<p><span style="font-size: 14px;"><span style="color: #FAEBD7"><strong>*nieobowiazkowe</strong></span></span></p>

Opublikowano

Prezka ladna. Na serwer wbije. Zobacze co tam ciekawego i dam info w poscie :) Ale zapowiada sie ladnie tylko szkoda ze nie macie TS, albo mumble.

 

 

Zamiast posta dam EDITA:

 

Serwer super! Nawet nie myslalem, ze az tak fajnie sie tam gra, szczegolnie mile jest tam towarzystwo, faktycznie 0 lagow i pomocny admin, nie wiem jak reszta adminow, ale serwer jest mega xD Takze gorąco polecam, sam będę na nim grał z kumplami. Jbc. ja mam nick klonstoper :)

Opublikowano

Witam chciałbym złozyć podanie o moderatora/admina serwera mam 13 lat dużo czasu spędzam na minecraft lubię pomagać ludzią ułatawiać im gre oraz pomagać z problemami ogarniam komędy w minecrafta gram 2 lata nie wiem co jeszcze napisać Dlaczego ja ? bo lubie prace z graczami pomagać im itp Ogarniam komęndy bo miałem własny serwer znam także kilka fajnych pluginow do Survival wojny gildi :) więc jak coś to pisz proszę o poważne rozpatrzenie mojego podania ogólnie jestem ogarnięty pozdrawiam :) mój nick w grze: Clear

Opublikowano

Nick z minecraft : Ml7odyMC

Staż w minecraft :Rok

Czas na gre:4-5 godzin dziennie lub więcej

Lat:14

Dlaczego ja? : Lubie minecraft , ogarniam komendy , mam dobry kontakt z graczami :) .

Prosiłbym o pozytywane rozpatrzenie mojego podania :) .

 

 

 

Maciej

Opublikowano

REF.

 

Jeden z graczy zrobil film na YT recenzujacy nasz serwer :) Niedlugo podpne go pod temat. Fajnie, ze serwer wam sie podoba. Pozdrawiam!

Opublikowano

Nick z minecraft : kowaLk0

Staż w minecraft : ponad rok.

Czas na grę: w tygodniu tak ok. 5/6 godzin, a w weekend nawet do 12 ;o.

Lat: 17

Dlaczego ja? : Lubie grać w minecrafta , miałem już własne serwery, lubię współpracować z adminami i normalnymi graczami, lubię pomagać innym, jestem miły, kulturalny.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Opublikowano

Czy tylko ja mam tak zepsutą prezentację? Nic z niej nie mogę odczytać. Jak znajdę IP w tym stosie śmieci napiszę, co sądzę o serwerze

 

//Nawet IP nie znalazłem :<

1359796545-U215643.png

Opublikowano

Czy tylko ja mam tak zepsutą prezentację? Nic z niej nie mogę odczytać. Jak znajdę IP w tym stosie śmieci napiszę, co sądzę o serwerze

 

//Nawet IP nie znalazłem :<

 

Niestety moją prezentacje przygotowaną 3 godziny szlak trafił z niewiadomych powodów. Sami widzicie. Jutro wszystko poprawie/napisze od początku. Na serwer nadal zapraszam i podam alternatywnie IP - excalibur.gomc.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...