Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Czy dobrze zrobiłem ankietę?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam zrobić ankietę oraz wysłanć ją nauczycielce, ale nie wiem czy dobrze ją zrobiłem, może ktoś zobaczyć? Miała być o słodyczach.

 

 

<html>
<body bgcolor"#99CCCC">
<font face="tahoma" size="6" color "red">
<A N K I E T A
</font>
<form enctype="text/plain" action="mailto:[email protected]" subject="Ankieta" method="post">
<font face="arial" size="3">
<input type="text" name="kod" size="6">  kod <br>
<input type="text" name="miejscowość">  miejscowość <br>
<input type="text" name="ulica" size="26">  ulica <br>
<input type="text" name="nazwisko" size="35">  nazwisko i imię <br>
<input type="text" name="e-mail" size="25">  e-mail <br>
<input type="text" name="telegon" size="15"  telefon <br>
<br>
<b>JAKIE LUBISZ BATONY?</b>
<br>
Mars<input type="radio" name="baton" value="Mars"><br>
Snickers<input type="radio" name="baton" value="Snickers"><br>
KitKat<input type="radio" name="baton" value="KitKat"><br>
Twix<input type="radio" name="baton" value="Twix"><br>
<b>JAKIE LUBISZ CZEKOLADY?</b>
<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Milka"> Milka<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Alpen Gold"> Alpen Gold<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Wedel"> Wedel<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Nestle"> Nestle<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Lindt"> Lindt<br>
<input type="checkbox" value="tak" name="Goplana> Goplana<br>
<br><br>
<b>NAJBARDZIEJ NIE LUBIĘ</b>
<br>
<select name="nie lubię" size="1">
<option value="Żelków"> Żelków </option>
<option value="Wafelków> Wafelków </option>
<option value="Lizaków> Lizaków </option>
<option value="Cukierków> Cukierków </option>
</select><br><br>
<b> JAKĄ JESZCZE ANKIETĘ MOŻEMY DODAĆ? </b>
<br>
<font size="" font face="arial">
Wpisz swoje uwagi w poniższym polu
<br>
<textarea name="opinia" rows=5+ cols="50" wrap=Physical>
</textarea>
<br>
<p>
<input type="sumbit" value="WYŚLIJ"> 
<input type="reset" value="WYCZYŚĆ">
</form>
</body>
</html>

 

Tutaj jest ss:

http://www.iv.pl/images/90295462781824964805.png

 

Coś chyba źle zrobiłem, bo nie działa "Wyślij" oraz chciałbym, żeby "NAJBARDZIEJ NIE LUBIĘ" było wysuwane, gdzie mogę wybrać 1 opcję.

Like i 5.

Opublikowano

Tutaj masz gotowy skrypt.

http://www.dbscripts.net/poll/

Źle zrobiłeś, bo nie ma żadnego sprawdzania w php, po prostu nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...