Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobic zeby w dane miejsce mogl wchodzic tylko Vip


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za pomocą plugina WorldGuard ustawiasz flagę komendą: /rg flag <nazwa cuboida> entry g:VIP

 

Lub

 

W permissions ustawiasz warpy tylko dla vipów

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

A ja mam pytanie jak zrobić np ze jak ktoś wychodzi z regionu to mu pisze ze wyszedł z spawnu a jak wchodzi to pisze ze jesteś na spawnie ?

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

A ja mam pytanie jak zrobić np ze jak ktoś wychodzi z regionu to mu pisze ze wyszedł z spawnu a jak wchodzi to pisze ze jesteś na spawnie ?

/rg flag <nazwa cuboida> farewell <text>

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

/rg flag nazwacuba entry deny

/rg flag addmember nazwacuba g:ranga

 

 

Proste ;)

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

OMG ludzie jak nie wiecie lub sami tego nie robiliście to nie strzelajcie....

 

Da się coś takiego zrobić bo sam na swoim serwerze mam sklep vip do którego mają dostęp tylko gracze VIP.

 

1. tworzysz region następującymi komendą:

> /rg define <nazwa_cuboidu> g:vip

2. Następnie zakładasz flagę na ten cubiod

> /rg flag <nazwa_cuboidu> entry deny

 

 

Mam nadzieję że pomogłem. A ludziom którzy nabijają niepotrzebnie posty i tylko wymyślają komendy których nawet nie ma np, "/rg flag <nazwa cuboida> entry g:VIP".... tylko współczuć!!!!
albo ten post w/w użytkownika xeandera....



A ja mam pytanie jak zrobić np ze jak ktoś wychodzi z regionu to mu pisze ze wyszedł z spawnu a jak wchodzi to pisze ze jesteś na spawnie ?

 

1. Zrób region na spawnie np.: /rg define spawn

2. Załóż flage na region spawn czyli: /rg flag spawn greeting Wszedłeś na spawn!

3. Załóz kolejna flage na region spawn czyli: /rg flag spawn greeting farewell Wyszedłeś ze spawnu!

 

Mam nadzieję że mogłem pomóc

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

/rg flag <nazwa cuboida> entry g:VIP Ta komenda nie dziala

/rg entry deny

potem

/rg addmember g: vip

/rg entry deny

potem

/rg addmember g: vip

a,

/rg f nazwa_cuboida greeting tekst na wejscie

 

/rg f nazwa_cuboida farewell tekst na wyjscie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...