Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź -- Serwer Władca Pierścieni -- Zapraszamy!


fifciopl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W IMIENIU ZAŁOGI MAM ZASZCZYT ZAPROSIĆ WAS NA OTWARCIE SERWERA O TEMATYCE

WŁADCY PIERŚCIENI !!!

 

 

 

ZAŁOŻENIA SERWERA:

ILOŚĆ SLOTÓW: 10 (,,SPECJALNIE")

TYP SERWERA: PvP, WOJNA

PREMIUM: NIE

STRONA SE: OBECNY NA STRONIE (OD JUTRA)

WERSJA: 1.4.6

 

Serwer z założenia dzieli graczy na dwie podstawowe drużyny: ,,dobrzy", których rasy to: elfy, krasnoludy, ludzie, oraz hobbity. Druga drużyna to mieszkańcy Mordoru, tzn.: orkowie, Uruk-hai, Nazgulowie i bandyci. Każda rasa ma określoną broń i umiejętności. Drużyny (tudzież rasy) posiadają własne budowle, na których posiadają swój własny cuboid, który zabezpiecza przed griefowaniem. Reszta mapy nie posiada cuboida. PvP zostanie włączone od momentu tzw. wielkej bitwy mającej miejsce w drugim tygodniu ferii zimowych. Wtedy to będzie można walczyć o terytoria oraz reputację. Do tego czasu PvP będzie wyłączone. Będzie to czas na zbieranie surowców na budowle i uzbrojenie.

 

OTWARCIE SERWERA:

SOBOTA (5.01.2013) O GODZINIE 19:00

 

 

PIERWSZE 20 OSÓB DOSTANIE ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

 

UWAGA! ADMINISTRACJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIENIENIA GODZINY OTWARCIA SERWERA

 

 

 

ZAPRASZAMY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...