Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wyniki] Noworocznego konkursu oraz Sygnatury i Tapety Roku!


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][img]http://i.imgur.com/xBsYC.png[/img][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]1. [member=Kulencja] Czyli [img]http://www.mpcforum.pl/uploads/awards/9368_gold.png[/img] + talon na 15%![/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://pics.tinypic.pl/i/00217/fr0yqikiza2k.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]2. [member=Lavon] czyli -15% i możliwość podpięcia zlecenia[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://iv.pl/images/68622495539981692496.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]3. [member=~.Arisa.~] czyli talon na -10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://iv.pl/images/64198345562241040197.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][img]http://i.imgur.com/4F7nv.png[/img][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]1. [member=Castile] czyli [img]http://www.mpcforum.pl/uploads/awards/9368_gold.png[/img] i talon na 15%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://iv.pl/images/10721691829451429282.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]2. [s][member=FigerBash] [/s]user ma perma, 2.gie miejsce ogłosimy w późniejszym terminie. podpięcia zlecenia :)[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]3. [member=Wredna] czyli talon na 10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1355603409-U247153.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1356435532-U284704.png[/img][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]Kategoria: [/font][/color][/center][list]
[*][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]wiersz[/font][/color]
[/list]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]1. [member=~.Arisa.~] [img]http://www.mpcforum.pl/uploads/awards/9368_gold.png[/img] + talon 10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler]Tupu Tup, za krokiem krok,
Zbliża się już Nowy Rok!
Świecą gwiazdy, księżyc lśni.
Już minęło tyle dni..
Gdy Stary Rok nam panował,
To smutków, radości nie żałował.
A teraz odchodzi chwiejnie w mrok,
Niech żyje lepszy Nowy Rok!
Wznieśmy za niego toastów wiele,
By co dzień były same niedziele.
Byśmy swój czas w południe i wieczorem,
Mogli spokojnie spędzać przed monitorem.
Życzymy sobie zdrowia, miłości,
Spełnienia marzeń i obfitości.
I byśmy za rok znów się spotkali.
Wznieśli toast, życzenia skłądali
Niech żyje nam Nowy Rok !
Tupu tup, stary odszedł w mrok.. :D[/spoiler][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]2. [member=Gerbi] czyli talon 10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][size=4]W nowym roku życzę tobie sukcesów na YouTubie,
Abyś podłączył głośniki w USB hubie.
Niech Ci służy Twój monitor,
Nim do domu wpadnie inkwizytor.
A dla Ciebie myszka,
Jak dla pracownika podwyżka.
Pod myszką podkładka,
Jak dla siatkarza siatka.
A jednostka centralna,
Jak ukochana panna.
Niech Ci grają co dzień głośniki,
Niszczą w pasjansie kiery i piki.
Dla ciebie klawiatura,
Jak dla jajka kura.
I Twoja drukarka,
Drukuje jak szyje niciarka.
A informatyczne zdolności,
Do rozruszania starych kości.
Krzesło podłóż pod tyłek,
Abyś sobie nie wycisnął żyłek.
Komputer ułóż na biurku,
Kable wieszaj na sznurku.
Tego życzę Ci w nowym roku,
Oby układało się jak w sudoku.[/size]
[/spoiler][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]3. Kaś talon na 5%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler]Ale jajca, dziś xamizo konkurs ogłosił,
Kaś pisze wierszyk i ludzi zgłosił.
Pierwszy dzień świątali,
Mikołaj z reniferem dalej jechali.
Wczoraj wigilia 2k12 była,
caaaała rodzina do stołu przybyła.
Piszę wierszyk, bo chce wygrać
żeby na poprzednich się odegrać.
Niebawem mamy sylwestra
czuje melanż, bedzie ekstra![/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1356435532-U284704.png[/img][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]Kategoria:[/font][/color][/center][list]
[*][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]Grafika[/font][/color]
[/list]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]1. [member=Baksiu] [img]http://www.mpcforum.pl/uploads/awards/9368_gold.png[/img] + talon 10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1356549051-U215643.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]2. [member=Castile] czyli talon 10%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://www.iv.pl/images/04140420285776522426.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]3. [member=Dami90x] talon na 5%[/font][/color][/center]
[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif][spoiler][img]http://img841.imageshack.us/img841/6580/happynewyearwithkidcudi.png[/img][/spoiler][/font][/color][/center]

[center][color=#fff0f5][font=verdana,geneva,sans-serif]Serdecznie gratuluję ![/font][/color][/center]


[right][size=2][font=verdana,geneva,sans-serif]Do tego informuję, że konkurs Sygnatura i Tapeta Miesiąca zostają odwołane! [/font][/size][/right]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...