Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ FrostFire ■ [SV][20S][24/7][Dedyk]


MaDroXsX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FrostFire

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.pngs105.csrv.pl:20705

minimalsloty.png20

minimalwlnie.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Są idealnie dopasowane pod serwer

minimalekipa.png

HeadAdmin:

Szynszylin

Admini:

Furude

kretkowiak11

Modzi:

The_White

minimaldodatkoweinforma.png

?Na serwerze jest do zdobycie cuboid 50x50.Za okreslona ilosc przedmiotow

?Na serwerze zainstalowane jest wiele pluginów urozamicujących rozrywke.

?Serwer posiada pewnego rodzaju anty x-rey. Którego zna zapewne większość graczy.

?Serwer Non-Premium

Opublikowano

Świetny serwer! Na prawdę gorąco polecam i do zobaczenia na serwerze! Gra się super, ostatnio mi dropła z zombie lopata sharpness VII (wtf) takie rzeczy tylko tam! WBIJAC!!!!

Opublikowano

Witam gram na tym serwerze od samego początku jest bardzo fajnie . ; ) Miła administracja i wgl . Ponadto jeszcze codziennie eventy z cennymi nagrodami . Naprawde polecam ten serwer ; )

Opublikowano

Serwer jest super! Polecam brak lagow, ogarnieta administracja i oczywiscie pomocna. Dla takiego serwera warto zmarnowac pieniadze na vipa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...