Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Zielona wyspa ■ [SV][WL][23S][24/7][Dedyk] - 09.01- otwarcie


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zielona wyspa

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.pngZostanie podany do środy.

minimalsloty.png23

minimalwltak.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Wszelkie potrzebne do tego typu serwera.

 

minimalekipa.png

Ataczi

Nivek

 

minimaldodatkoweinforma.png

Oficjalne otwarcie w środę 9.01.2013 roku, mapa będzie ograniczona do 1500 kratek od spawnu, do dyspozycji będzie dość duża, ciekawie zaprojektowana wyspa.

 

 

byadampoloczek.png

 

 

Serdecznie zapraszam do pisania podań w tym temacie (żeby dostać się na serwer musisz mieć minimalnie 14 lat, przewiduję wyjątki, jeżeli dana osoba okaże się sympatyczną i dość ogarniętą)

  • Nick?
  • Czy posiadasz mikrofon + mumble? (potrzebne do potwierdzenia wieku)
  • Czy potrafisz zachować kulturę, grać zespołowo ?
  • Kilka sensownych zdań o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania)
  • Znajomość ortografii w skali 1-10
  • Czy ogarniasz podstawy minecrafta?

Jeżeli taka nazwa serwera już istnieje to przepraszam, zmienię ją jeżeli będzie to jakiś problem :)

Opublikowano

  • Nick? Vaross
  • Czy posiadasz mikrofon + mumble? (potrzebne do potwierdzenia wieku) - Oczywiście ,że tak
  • Czy potrafisz zachować kulturę, grać zespołowo ? No ba :D
  • Kilka sensownych zdań o sobie (przynajmniej te 3-4 zdania) Mam na imię Maciek . Mam 13 lat... Interesuję się sportem,a przede wszystkim piłką nożną ...oraz dziewczynami xD .
  • Znajomość ortografii w skali 1-10 - 10 I tu nie kłamie :]
  • Czy ogarniasz podstawy minecrafta? Tak . Mam już doświadczenie w tej grze . Gram już od ponad 2 lat .

 

Jeszcze dopiszę,że jeśli dostanę się na serwer to będę z niego nagrywał,jeśli pozwolicie .

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...