Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Albanskie Igrzyska [80 slotow] Szukamy Administracji !


muchagaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albanskie Igrzyska

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: WOJNY GILDII

strzalka.gifSloty: 80

strzalka.gifIP: mc.lesiuk.net:2620

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF

 

 

Administracja4.png

Poszukujemy !

 

pluginy2.png

Rozmaite :)

Opublikowano

Polecam serwer, ogarnięty, miła atmosfera, prawdziwy survival, będę częstym gościem tego serwera :D

Ogarnięci gracze , zero lagów, ładny spawn, nie zniszczona mapa :D

No i najważniejsze ciastka na spawnie :D

Opublikowano

Polecam dobry serwer,ogarnięty Admin(codziennie aktywny po kilkanaście godzin;d),wojny gildii-czy ktoś by nie chcial zatakować innej gildii jak kiedyś nasi przodkowie,walyczyli za nasz kraj to i wy zawalczcie na tym serwerze.Gwarantuje ze poczujecie się jak w przeszlości.Nowa mapa ,zachecam do grania.Mapa survival jest niezniszczona(jak to bywa na znanych serwerach)Anty-x-ray diamenty dropią ze stona cud maliny.Gracze są bardzo mili w stosunku do innych ,Admin zawsze ci pomoze,zawsze przeczyta co kto pisze i odpowie.

Gracze na serwie umieją pisać mój;d.Ortografia w pełni spełniona,czasami nie uzuwaja poslkich znaków

Opublikowano

Serwer naprawde godny uwagi ... Gram kilka minut, ale gra się szczerze zajebiście ... Ogarnięty Administrator ( Albańczyk ) oraz gracze, którzy nie są dziecmi w wieku 8 - 12 lat ... Mapa naprawde zjawiskowa, a sam spawn ... całkiem duży, ale fajny ...

Polecam jeszcze raz ... i zachęcam do wbijania na serwer ... !

Opublikowano

WOW bardzo wiarygodne opinie od graczy majacych po jednym poscie ( +1 do zajebistosci za multi konta )

Serwer moim zdaniem jest calkowicie nudny i nie wnoszacy calkowicie niczego nowego

Takie same pluginy jak na innych serwerach survival + gildie

Jedynym plusem dla tego serwera sa darmowe ciasteczka na spawnie...

Niestety nie polecam

Pozdrawiam Lavilos

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

WOW bardzo wiarygodne opinie od graczy majacych po jednym poscie ( +1 do zajebistosci za multi konta )

Serwer moim zdaniem jest calkowicie nudny i nie wnoszacy calkowicie niczego nowego

Takie same pluginy jak na innych serwerach survival + gildie

Jedynym plusem dla tego serwera sa darmowe ciasteczka na spawnie...

Niestety nie polecam

Pozdrawiam Lavilos

Serwer Dopiero Wystartowal , w pozniejszym czasie dojdzie masa atrakcji
Opublikowano

Z Prezki Mi Się Podoba Ale jak wbije To zobaczę xDB)

HeHe

Daj Like Jeśli lubisz ten serwer!!!!!!!!

Czytaj Posty

Zapraszam Na Cs-Gangamstyle: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

jak sie whodzi na serva to odrasu sie nie nudze admin jest spoko wszystko wyjasnia i wszystko go interesuje niczego nie olewa 1 sloem jest super ogarnienty serv bez laguw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

Opublikowano

Fajny serwer ;>

'' Kiedyś chciałem być numerem jeden , już nie chce teraz . Od jedynki jest zbyt blisko do zera ''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...