Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

@ BETA TESTY @ [Survival + DODATKI] [SPLEEF ARENA] [MOB ARENA] [IGRZYSKA ŚMIERCI] [PVP ARENA] [TS3] [NO-PREMIUM] [WIELE CIEKAWYCH RZECZY] [OGARNIĘCIE]


Kantharis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1346100316616130.png

Serdecznie zapraszamy do gry na naszym serwerze DosCraft.eu

Wszelkie informacje na temat serwer'a znajdziemy poniżej

Dołącz w niezapomniany świat DosCraft.eu już teraz !

infoafg.png

Adres Serwera : 192.166.218.187:25565

Rodzaj Serwera : Survival + DODATKI

Hosting Serwera : Dedykowany

PvP : Tak

Potwory : Tak

Zwierzęta : Tak

Premium : Nie

Sloty : 50

White list : Nie

Nether : Tak

teamspeak3g.png

Adres TS3: doscraft.eu:9002

 

modyfikacjer.png

Na serwerze znajdziesz modyfikacje które urozmaicą serwer, utrudnią a za razem ułatwią nam rozgrywkę.

Jest dostępnych kilkanaście - modyfikacji, wchodząc na serwer przekonasz się jakie to modyfikacje.

Znajdziemy na serwerze równie dobrze gildie - frakcje, dzięki czemu możemy robić wojny, walczyć o teren itp. koszt założenia takiej frakcji - gildii kosztuje 5.000 Rubinów.

Rubiny możemy zarobić jedynie poprzez zabijając graczy jak i potwory - moby, mob arena, spleef arena.

 

Dodatkowo na serwerze są: Igrzyska Śmierci, Spleef arena, Mob Arena, PVP ARENA i wiele więcej.

zespol.png

Arcros - Administrator Serwera

Invi - Administrator Serwera

Gacek007 - Moderator

Pozdrawiamy, Zespół DosCraft.eu

Opublikowano

Jak dla mnie świetnie zrobiony spawn (jest kilka nie dociągnięć ale kosmetyczne zmiany wszystko zmienią). Prezka 8/10 Server 11/10 taki styl lubię ;)

 

@

No i oczywiście Pierwszy:D

3.png
Opublikowano

Jak dla mnie świetnie zrobiony spawn (jest kilka nie dociągnięć ale kosmetyczne zmiany wszystko zmienią). Prezka 8/10 Server 11/10 taki styl lubię ;)

 

@

No i oczywiście Pierwszy:D

Pisz co nie tak, jestem otwarty na propo ;] pw

Opublikowano

czekam aż będzie przepełnione SG , fajny serwer :)

 

1 post- best postmaker [X]

2 posty- totalny miszcz [X]

Aktualna prezentacja to jest stara, w niedziele będzie nowa, lepsza :)

Dodatkowo postaram się załatwić reklamę YT aby było trochę ludzi.

Jeśli macie jakieś bugi, błędy itp. pisać do mnie na GG: 33308816 lub pw na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...