Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy wiecie moze jak nazywa sie ten plugin co przy wykopaniu caly cobbel zbiera sie przy ostatnim kopanym bloku stona?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, wie ktos moze jak nazywa sie ten plugin co przy kopaniu caly cobbel zbiera sie przy ostatnim wykopanym bloku stona?

Wystepuje na serwerze skkf'a oraz na xcrafters.pl

 

Bardzo prosze o odpowiedz jesli ktos zna nazwe.

Pozdrawiam Wringer.

Opublikowano

Mam nadzieje, że ta wiadomośc się zatwierdzi.

Chodzi mi o to, że jak np kopiesz kobla po stronie lewej i go nie zbierzesz, a zaczniesz kopac kobla po stronie prawej, to ten z lewej strony teleportuje sie na prawo gry tylko wykopiesz stona.

Opublikowano

Mam nadzieje, że ta wiadomośc się zatwierdzi.
Chodzi mi o to, że jak np kopiesz kobla po stronie lewej i go nie zbierzesz, a zaczniesz kopac kobla po stronie prawej, to ten z lewej strony teleportuje sie na prawo gry tylko wykopiesz stona.

WTF !? Nie wiem o co ci chodzi i popieram Glox99 :D

Opublikowano

Jacy wy jesteście ... Już poleciały na was raporty, bo piszecie a nie wiecie o co chodzi. Mi się zdaje, że to plugin nolagg albo clearlag coś w tym stylu :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...