Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja wygrywa praa niezgdna z tematem konkursu


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mowa o miejscu 1 i 3 w konkursie noc sylwestrowa

(wyniki http://www.mpcforum....y-sylwestrowej/ )

Normalnie takiej beki to nie było od czasu kiedy wygrał konkurs jego jur i zajął 2 miejsce

Wypowiedzcie sie co sądzicie na ten temat

Ludzi o małym IQ zapraszam na pw ...

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Ty chyba nie wiesz co to beka, spierdalaj. Co ty napierdalasz o tym IQ cały czas? Nowe pojęcie usłyszałeś? IQ jak napisałem w innym temacie mam 124 co niskim wynikiem nie jest. Więc poprowadźmy dyskusje otwarcie.

1358177528-U70874.png

Opublikowano

dokladnie sluszne miejsca, dobre zdjęcia smieszne ; )

Opublikowano

dokladnie sluszne miejsca, dobre zdjęcia smieszne ; )

Śmieszne ale łamiące tematyki/zasady ;x

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Przepraszam bardzo, czy ja napisałem, że praca musi być z nocy i że mają to być fajerwerki koniecznie? Napisałem.. praca dowolna, wykonana według swojej wyobraźni. Widzę, że nie umiesz przegrywać, tak bardzo będziesz chciał wymusić te pare pixeli pod postem?

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

twoje zasady łamie ? ze wygrali a ty nie ?

Jesteś ślepy ;x

 

Przepraszam bardzo, czy ja napisałem, że praca musi być z nocy i że mają to być fajerwerki koniecznie? Napisałem.. praca dowolna, wykonana według swojej wyobraźni. Widzę, że nie umiesz przegrywać, tak bardzo będziesz chciał wymusić te pare pixeli pod postem?

To po co tytuł noc sylwestrowa po co konkurs z okazji sylwestra? mogłem dać filmik z wakacji albo zdjęcia z wakacji no pytam sie ?

 

1356727526-U369501.pngWYRAŹNIE PISZE PRACA MA BYĆ WYKONANA SPECJALNIE NA KONKURS PRACA MA BYĆ Z SYLWESTRA

MACIE PEWNOŚĆ ŻE JEGO PRACA ZOSTAŁA ZROBIONA 31.12.12/1.1.13 ?

NIE NIE MACIE NIE MA DATY NA ZDJĘCIU WIĘC

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Przeczytaj Regulamin od 1 do 6 pkt. zobacz czy jest coś wspominane o "nocy", następnie przeczytaj drugi raz żeby zrozumień. Kolejną rzeczą jest zrozumienie że wyniki zostały już ogłoszone zgodnie z Regulaminem Konkursu oraz wraz z ocenami Jury.

 

A nazwa tematu zawsze może odbiegać od pkt. Regulaminu, tak więc jedyną "beką" jest Twoja głupota...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...