Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][1.4.6] Camorra Survival Survival+Frakcja Epicka Fabuła .


Drag™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Camorra Survival

 

 

Witam chciałbym wam przedstawić serwer który już za niedługo wystartuje narazie chce otworzyć mini bete oraz znaleźć ludzi którzy będą pomagali w budowie tego otóż serwera . Narazie serwer posiada 10 slotów nie potrzeba więcej , na starcie napewno liczba się zwiększy .

 

Jeśli ktoś jest chętny budową i UWAGA musi się znać na worldedit itp . bo jest sporo do roboty to może pisać tutaj podania

:) Oczywiście każdy gracz zostanie nagrodzony juz na officialnym starcie .

 

Serwer będzie typowo survival+frakcje lecz z dodatkami których szczerze nie widziałem na żadnym Polskim / Zagranicznym serwerze szukam ludzi zaufanych

:)

 

 

IP podam ludzią których zaakceptuje do bety i wyśle im na pv .

 

 

Wzór podania :

 

 

Wiek :

Imie :

Nick :

Skype : Tak / Nie

Znajomość WorldEdita : 1/10

Cos o sobie :

Jakieś ss swoich projektów (nie obowiązkowe) :

 

 

Start serwa ok . 15-20 stycznia moze wczesniej zależy od tego jak pójdzie budowa

:)

 

 

 

Pozdrawiam i zapraszam

:)

 

 

Aktualny etap :

 

 

Mapa : 10%

 

 

Pluginy : 70%

 

 

POSZUKUJE RÓWNIEŻ ADMINÓW

:)

x2n.png

Opublikowano

Wiek:15

Imie:Kacper

Nick:Assasyn

Skype:No nie stety nie,dlaczego nie lubie patrzeć na ludzi w wirtualnym świecie mam mikro gg itd...

Znajmość WorldEdita:Buduje w minecrafcie nie w edicie ale tak może z 6/10

Jakieś ss:Zależy z czego buduje najbardziej ze średniowiecza ale moge dać też inne jak coś to napisz:)

Coś o sobie:Jestem miły ogarnięty ,raczej ludzie mnie lubią

Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie podania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...