Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak wyjść z czarnej listy


niemateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyjść z czarnej listy w BFP4F (TBLG czy coś takiego).

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

Poczytaj na forum p4f. Ja tam znalazlem ostatnio taki temat w 5 sekund. Tak trudno jest wpisac w Szukaj - Blacklist?

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Napisz na ich stronie apelacje o bana...

Musisz zrobic zdjecie swojego konta na p4f i im przesłać, jeżeli masz wysoki hd ratio albo kd ratio ... wgl wszystko co wychodzi ponad norme to cie odrzuca.

OndteAw.png
Opublikowano

Czy 2,96 k/d to dużo? Na L96 mam 4345 zabitych i 3229 w głowę. Na M1911 Veteran 751 zabityh, w głowę 591. Czy coś jest źle?

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

Poczytaj na forum p4f. Ja tam znalazlem ostatnio taki temat w 5 sekund. Tak trudno jest wpisac w Szukaj - Blacklist?

 

Po co męczyć się z szukaniem jak można napisać tutaj? Jak gość chce pomocy to pomóż a nie chrzanisz o opcji szukaj.

Opublikowano

Bo to jest czysty spam. I to jest forumo czitach, a nierobstwo, lenistwo niech spierdala.

A co do tej listy, to jest poprostu najgorsza rzecz jaka mogli wprowadzic. Oskarzyli mnie o statspadding z 06.12.12r, a.ja nie gralem od ponad 4 miesiecy. Moj rekord na medyku to zaledwie 4.5k pkt (w chuju mam to ze masz wiecej pkt, wiec na starcie darujcie sb takie komenty). Bez sensu...

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

a nierobstwo, lenistwo niech spierdala.

 

Widać ktoś tutaj nie potrafi czytać dokładnie...

Posty w stylu "kolejny nobek który nie umie używać opcji szukaj" bądź "działa lubie to", "nie działa ale + za chęci" będą karane w kategorii spam. Kara: Warn 5%

Opublikowano

Widać ktoś tutaj nie potrafi czytać dokładnie...

Posty w stylu "kolejny nobek który nie umie używać opcji szukaj" bądź "działa lubie to", "nie działa ale + za chęci" będą karane w kategorii spam. Kara: Warn 5%

 

I prawidłowo.

Opublikowano

Up, 2x Up to nie wy jesteście tutaj od upominania.

 

@Top

Podaj nazwe swojego konta na pw to ci powiem jakie masz szanse :P

OndteAw.png
Opublikowano

Jakaś amnestia ? Nie sądze.

 

Szanse są duże, tylko wystarczy mieć konkretne dowody bo mi to już zrobili z 7 razy az wkoncu za 8 nie zadziałało xD

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...