Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW] Nowy otwarcie 17:00 !Dedyk 50 Slotów Nowy Surv +/ Frakcje/Wojny/ Gildi !....


takak5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TYP: Survival+Frakcje! Otwarcie 17:00 !

 

 

Sloty: 50 !!

///

...

.....

IP: spo.owncraft.pl:25996 ub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

Zwierzęta: Tak

 

 

//

,PvP: Tak

 

 

 

Premium: Nie

 

 

 

Nether: Tak ! Można odpalić portal tylko admin !Poproś admina o portal i git !

 

 

 

BialaLista: Nie

,

 

 

 

Tanie rangi !!!

 

 

.

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

 

 

Rekrutacja na Wlasciciela/Technika/Admina/Moderatora!

 

 

Wzór!:

 

Na Admina/Wlasciciela/Technika/Moderatora:

/

Kontakt Skype/GG:

 

Mikro:

..

Imie:

 

 

Wiek:

 

 

Nick:

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

Komendy 1/10:

 

..

Podania pisać w komentarzach !.

 

.

Konkurs na nazwe serwera !! Nazwe którą wymyślisz napisz w komentarzach !! Wygrana nazwa dostanie nagrode !!

Opublikowano

Podanie na Administratora

 

Kontakt- Tak.np GG

 

Mikro-Narazie Brat

 

Imie-Maciej/Marcin

 

Wiek-16

 

Nick-Cyreusz

 

Dlaczego ja?-Ponieważ jestem osobą która już gra 2.5Lata w MC i byłem już kilka razy Administratorem lubie pomagać ludzią i organizować event których nie było na rzadnym serverze:D mam wiele czasu i moge często być na serverze

 

Komendy- WorldEdit 9.7/10 inne 9,4/10

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moderator:

 

Kontakt Skype/GG: Skype szymon.kieruzal lub Szymon1999

 

Mikro:Tak

..

Imie:Szymon

 

 

 

Wiek:13 lat 20 Luty

 

 

Nick:Icecurser

 

 

Dlaczego ty?: Poniewarz jestem Średni doświadczonym graczem/moderatorem Znam się troche na komendach i lubię pomagać innym.

 

 

Komendy 1/10:

kick <player> - wyrzuca gracza z serwera

ban <player> - banuje gracza

pardon <player> - odbanowanie wcześniej zbanowanego gracza

ban-ip <ip> - banuje dane IP

pardon-ip <ip> - odbanowanie danego IP

op <player> - zmienia gracza w OP

deop <player> - usuwa z gracza status OP

tp <player1> <player2> - przenosi <player1> do tej samej lokalizacji co <player2>

give <player> <id> [num] - daje graczowi przedmiot

tell <player> <message> - wysyła prywatną wiadomość do gracza

stop - zatrzymuje serwer

save-all - forces a server-wide level save

save-off - wyłącza zapisywanie terenu

save-on - włącza zapisywanie terenu

list - lista aktualnie połączonych graczy

say <message> - wysyła wiadomość do wszystkich graczy

 

/tempban <nick> <czas> <sec/min/hour/day/week/month> <powód> ? Banuje gracza na określony czas z powodem

//wand ? Zaznacza teren dla Cuboida

Opublikowano

Na Admina

 

Kontakt Skype/GG: Skype, - humanista. KONIECZNIE Z KROPKĄ.

Mikro: Jest, ale słabo mnie słychać.

Imie: Kordian

Wiek: 15 lat

Nick: Kordian998

Dlaczego ty?: Prowadziłem już kilka serwerów tego typu, mam konto premium i gram w minecrafta od alfy. Nie jestem typem człowieka, który nie potrafi nic wytłumaczyć, zawsze przed nadaniem kary staram się rozmawiać z graczem, bo nigdy nie jestem pewien, czy kara będzie słuszna. Myślę, że nadawanie kar, bez rozmowy jest idiotyzmem, bo przez takie podejście można tylko i wyłącznie stracić graczy. Jestem człowiekiem, który stara się utrzymywać kulturę słowa, szanuję innych i potrafię działać w grupie.

Komendy 1/10: 9/10

82949578565395015480.jpeg

By Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...