Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]ItemShop w grze i nexon cash


MysteriousCore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Mam do was pytanie, czy posiadając punkty nexon cash będę mógł kupić broń która jest za napisem "Members only" powiedzmy np M60_TUR czy muszę posiadać konto premium?

Opublikowano

Mozesz oczywiscie uzyc premki z hacka i wtedy kupic za nx M60 ;)

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

Musisz posiadać prem, w IS musisz ją mieć, a jeśli chcesz przez strone to nie potrzebujesz :)

Ale on chce m60_tur.

Jej na stronie nie ma.

 

Ale można zrobić tak, że odpalasz właśnie hacka na visual premium i za NX kupujesz.

Ale odradzam.

Tak wgl, to jak chcesz kupić m60, to musisz pierw kupić CHYBA 5 slot.

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

Przecież nie da się kupić na premce z cheata. Co wy teraz wymyślacie... NIGDY TAK NIE BYŁO I NIE BĘDZIE. Premium z cheata widzisz tylko i wyłącznie TY.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Przecież nie da się kupić na premce z cheata. Co wy teraz wymyślacie... NIGDY TAK NIE BYŁO I NIE BĘDZIE. Premium z cheata widzisz tylko i wyłącznie TY.

W dupie byłeś gówno widziałeś. Sry, ale mnie wkurzają takie odpowiedzi jak ktoś nie wie a się wypowiada :D

W przypadku NX cash jest to możliwe ...

Kupiłem tak kiedyś m4 gold, ale za 3 dni dostałem bana -.-

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

W dupie byłeś gówno widziałeś. Sry, ale mnie wkurzają takie odpowiedzi jak ktoś nie wie a się wypowiada :D

W przypadku NX cash jest to możliwe ...

Kupiłem tak kiedyś m4 gold, ale za 3 dni dostałem bana -.-

 

Próbuję i się nie da kupić :-) Zaryzykowałem te 850 cash i deserta gold próbowałem kupić za nx'y mają premium visual :) Nie da się , piszę informacja że tylko i wyłącznie dla premium :) Więc ?

 

 

Jak kupisz mi coś na koncie , dam ci je :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Próbuję i się nie da kupić :-) Zaryzykowałem te 850 cash i deserta gold próbowałem kupić za nx'y mają premium visual :) Nie da się , piszę informacja że tylko i wyłącznie dla premium :) Więc ?

Dało się tak kiedyś.

Teraz to nie wiem, nie ryzykuje bo mam wartościowe konto. I nie chcę go stracić:P

Był kiedyś też na forum taki temacik, że można kupywać :D

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

co wy gadacie da sie na 100 procent przecierz kupowalem jakies 2 dni temu barete za 2000 NX ktora jest member only

Trzeba wlaczyc hacka z visual premium i przy kupowaniu zaznaczyc ze chcemy kupic za NX i juz mozemy kupic !

Opublikowano

co wy gadacie da sie na 100 procent przecierz kupowalem jakies 2 dni temu barete za 2000 NX ktora jest member only

Trzeba wlaczyc hacka z visual premium i przy kupowaniu zaznaczyc ze chcemy kupic za NX i juz mozemy kupic !

To widocznie Wilczek po raz kolejny skłamał.

Nie przetestował tego, ale dodał odp, żeby mieć tego jednego posta więcej -.-

Ja wiem, że kiedyś się tak dało.

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

K*rwa to nagraj film cwaniaku i pokaż, że się tak da k*rwa. NIE DA SIĘ NIE DAŁO NIGDY.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

K*rwa to nagraj film cwaniaku i pokaż, że się tak da k*rwa. NIE DA SIĘ NIE DAŁO NIGDY.

 

Ja słyszałem coś o tym bugu , że niby jakieś chłoptasie przetestowali i działa , ale ja zgadzam się z tobą ;) Testowałem i nie działa ... Jeżeli wam działa , to macie innego War Rock'a :)

 

A tak btw. jak kupi m60 tur trochę będzie podejrzane , co nie ? Ale wiadomo , będzie jakieś wytłumaczenie :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

ok zrobie reklame i nagram filmik ( tylko musicie poczekac az nie bedzie darmowych premek) i zobaczycie ze to dziala kupowalem juz tak milion razy

a tak przy okazji slywa to nie przeklinaj to tylko gra wyluzuj ^_^

Opublikowano

Co to jest grane wtf wgl panowie wiadomo ze sie nie da moje poczatki z cheatmi probowalem i sie nie da lol ;D

teraz tez mowie sprobuje bo moze jakis bug jest ale nic lipa

i nie p******** glupot ze sie da i nie wprowadzajcie nikogo w blad

wilczek oni chyba maja bujna wyobraznie

jesli kogos urazilem tym postem przepraszam bo tylko tyle moge powiedziec

xD---Kopi_ehxepsa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...