Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zyskaj więcej widzów na swoim minecraftowym kanale!


Pinkie Pie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostatnio dużo mówi się o kanałach na youtubie, liczbie widzów, sponsorowaniu serwerów, etc.

W tym poradniku postaram się jak najlepiej opisać, co należy zrobić, żeby nasz kanał na youtubie, zyskał większą liczbę widzów.

 

1. ESTETYCZNOŚĆ KANAŁU

Kręcąc filmiki, staraj się obrabiać je w zaawansowanych programach, typu sony vegas.

Jeśli nie jest to filmik, w którym używasz mikrofonu, zawsze zadbaj o muzykę.

Absolutnie, nie może to być żaden Bieber, czy inne tego typu "gwiazdy".

Dobrze by było, gdyby filmik nakręcony był w jakości HD, conajmniej 720P.

Pewnie widziałeś filmiki w jakości 240p, horror, prawda?

Zawszę zadbaj o porządny tytuł filmu.

Nigdy nie przypisuj fałszywych tagów, czyli np: "rihanna" do filmiku o tematyce minecraftowej.

 

2. TEMATYKA FILMÓW

Nagrywając filmik, zadbaj o to, żeby był on w miarę możliwości oryginalny.

Nagrywając setny filmik o tej samej tematyce, nigdy nie zyskasz widzów.

W filmach zawsze musi się coś dziać.

Jeśli będzie to film, w którym postawisz 5 klocków, tnt, pochodnię, i na tym koniec,

to raczej nie ma on dużych szans na popularność.

 

3. GŁOS

Jeśli masz mniej niż 13 lat,

i prawdopodobnie nie miałeś jeszcze mutacji,

nie bierz się za kręcenie filmów z udziałem mikrofonu.

Jeśli jesteś już w trochę większym wieku, miałeś mutację, etc.

to zadbaj o trzy czynniki:

umiejętność zaciekawienia widzów

umiejętność wyraźnego mówienia

jakość nagrania.

Jeśli będziesz się jąkać, lub powtarzać to samo pięć razy, będą tylko

łapki w dół, i negatywne komentarze. Nic więcej.

 

4. Ortografia

Jeśli prowadzisz tutorial bez udziału głosu,

zadbaj chociaż o ortografię. Staraj się pisać poprawnie.

W żadnym wypadku Nie Pisz Tak.

Zaczynanie co drugiego wyrazu od dużej litery nie jest mile widziane.

Prawdopodobnie zostaniesz uznany za pokemona lub 'dziecko neo'.

Także łakpi w dół, i negatywne komentarze (lub całkowity ich brak).

 

5. Obróbka filmu i inne.

"Nagrałem to wrzucam!"

hmm, ciekawe stwierdzenie, jednak nie przyniesie ono żadnego rezultatu. Jednym słowem - klapa.

Próby sciągnięcia kogoś stylu... coś okropnego! Nazywając swoje filmiki określeniami typu "Kwadratowa masakra"

z pewnością nie uzyskasz szacunku widzów. Nie mówiąc o subach.

Nie ma nic gorszego, jak co chwile wyskakujące dialogi youtube editora, nie wiadomo skąd.

Szczególnie jeśli są to reklamy - dupa.

 

I to chyba będzie na tyle...

:)Miłego kręcenia.

Tutorial całkowicie wykonany przeze mnie, w związku z czym zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania bądź rozpowszechniania na innych witrynach,

bez mojej zgody.

Opcjonalnie można wynagrodzić plusem.

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

Wszystko spełniam, ale mi sie nie chce :D

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Opublikowano

"3. GŁOS

Jeśli masz mniej niż 13 lat,

i prawdopodobnie nie miałeś jeszcze mutacji,

nie bierz się za kręcenie filmów z udziałem mikrofonu.

"

Całkowicie się z tym nie zgadzam ! Jeżeli masz wszystko ok oprócz głosu też dobrze pójdzie . Nie demotywuj młodszych osób które chcą nagrywać , niektórzy mają dobry głos przed mutacją . Kiedyś oglądałem jednego youtubera i mówił on że nagrywanie w takim wieku przed mutacją to żaden wstyd i nawet z tym możesz się wypromować jeżeli będziesz miał ciekawy charakter oraz styl prowadzenia gry . Po prostu nienawidzę jak ktoś pisze że przed mutacją nie wolno nagrywać .

Opublikowano

@up ziomuś, wybił się bo każdy miał z niego beke ;]

 

A co do poradnika dobry, ale jak chyba większość się nie zgodzę że nie wolno nagrywać przed mutacją - niby dlaczego? Dobrze nawijasz, ciekawie grasz? Wybijesz się, ale będziesz miał paru hejterów przez Twój głos? Chuj im w dupe =)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...