Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmiana nazw bonusów w game


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , siedzę sobie w game i szczerze mówiąc nudzę.

 

Mam pytanie.

BS czyta bonusy z "nazw" ?

W game są wpisane np: EXP_DOUBLE_BONUS

gdybym je zmienił + klient.

Zabezpieczyło by to serwer w jakimś stopniu przed bs'em ?

4funmt2.pl

Opublikowano

Nie trudno sobie wziąć bs'a w pythonie i sprawdzić? Nie ma 100% zabezpieczenia przed bs'em i zapamiętajcie to sobie...

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

Zmiana ID bonusów na wyssane z palca? :D

Przykładowo 61131 + zmiana nazw bonusów, type i subtype na zmianę bonów i ewentualnie coś jeszcze :P

Kiedyś na pewno pojawi się jakiś sposób na 100% zabezpieczenie przed BS :)

 

..A tydzień potem BS omijający te zabiezpieczenie :D

 

Pozdrawiam

zf0m.png


LINK DO PREZENTACJI (KLIK)


Nic dodać, nic ująć.


Opublikowano

Siema , siedzę sobie w game i szczerze mówiąc nudzę.

 

Mam pytanie.

BS czyta bonusy z "nazw" ?

W game są wpisane np: EXP_DOUBLE_BONUS

gdybym je zmienił + klient.

Zabezpieczyło by to serwer w jakimś stopniu przed bs'em ?

 

Można zrobić npc na którego będzie trzeba przeciagac za kazdym razem zbroje lub broń po czym akceptować. Napewno to dużo pomoże ;)

33748387117269464751.png

Opublikowano

Pierdolisz. Nic to nie da, a będzie wkurzac. Można dać jedynie limit użycia zmianek.

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

tiviera jakoś zabezpieczyła się przed bs xD

 

Na Tiveri jest u NPC' ta : ?

Jeżeli tak i chcesz bawić się BS'em pobierz to

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

Następnie odpal Tiverie ( Wejdź znów na to: )

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

I jak grać na Tiveri

Zrób tak wpisz w grze /bs2 i gut :)

 

Topick@

 

Przed BS'em nie ma zabezpieczenia ;) Zmienisz ID i tak się z czasem dowiedzą.. Rozpakują kilenta i item_proto i mają ;)

Opublikowano

Lol, zmiana id.nie ma sensu. Po prostu nie ma zabezpieczenia.

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

Pierdolisz. Nic to nie da, a będzie wkurzac. Można dać jedynie limit użycia zmianek.

 

Wystarczy jeden dif + quest i po przeniesieniu na npc bedzie trzeba za każdym razem akceptować okno zmiany

Ps.Nie ma raczej bs który będzie za każdym razem sam przenosil item na npc -.- Po zmianie bonów w itemie okno sie zamyka i trzeba przenosić od nowa.

33748387117269464751.png

Opublikowano

No to stwórz takiego difa bo gadać to i ja potrafię :) wolę mieć już bs'a, bo to nie zabezpieczenie, to próba uniknięcia nieuniknionego + strata graczy, bo kto by chciał grać na takim privie.

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

To ciekawe co by gracze privów powiedzieli jakby pojawił sie owy poradnik na mpc dif + gotowy quest ;) Napewno ok 90% serwerów by skorzystała z tego.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Jak to już pojawiło się na forum...

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

quest troll begin
state start begin
when id.take with item.vnum != 0 begin
item.change_attr()
end
end
end

Dokładnie na takiej zasadzie pojawiło się to, co dał Endymion na mpc.

A jak chcesz z pętlą to tak:

ques troll begin
state start begin
when id.take with item.vnum != 0 begin
null = 0
while null == 0 do
say_title(item_name(71084))
say("Zmieniać atrybuty?")
if select(locale.yes,locale.no) == 1 then
item.change_attr()
end
end
end
end
end

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...