Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Patrykusss vs. Pleśniawek


Patrykusss321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Patrykusss

Wyzwany: Kto chce-.-

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Daj coś zią :0

Notatka: dwie szesnastki, zarzuć jakiś temat na większą skalę...

Opublikowano

Postanowienia noworoczne zrozum brat

Chciałbym, żeby o mnie usłyszał cały świat

Wydać płytę, zrobić wszystko na czas

A moim kluczem do sukcesu jest bogactwo w rap

Mam możliwości, gnam po umiejętności

Jeden prosty pancz i zostają same ości*

Ząbem mądrości, jest dla mnie jedno

Rap, zawsze tym słowem uderzam w sedno

Zero biedy w moim sercu odkąd tak jadę

Odkąd napisane pierwsze wersy przed obiadem

Talent, te słowo właśnie jest jakoś mniej ważne

Żeby każdy tak mógł dostrzec pasję wyraźnie

Naprawdę, każdy tekst działa na wyobraźnie

Każdy tekst to historia, którą maluje na kartce

Spisuje czasem baśnie, ale większość to prawda

Realność, którą potrafi mi wyrazić długopis i kartka

 

 

Mimo błędów dla kilku ludzi z podrowieniami

Dzięki nim jestem w tę pasję taki bogaty

Tworzymy rap rodzinę, a rap to nie przelewki

Chiałbym pozdrowić mojego mentora- Makavelli

Dzięki niemu tu jestem i żywię rapem swoją duszę

Aż napisać muszę, kogo mam tu za wroga

Ge.De.Ka, zakazana morda, odmówił dissu

Szczeniaczek w komentarzach taki twardy, kurwa bez kitu

Bym cie rozjebał nawet misiu po pijaku

Nie będę się tu wypowiadał wracam szybko do tematu

Szmat czasu staram się coś w życiu osiągnąć

Większość to utrudnia, ale rap wyprowadzi mnie na prostą

Staram się nie iść za złością, ale wkurwia mnie rodzina

Wyklinam ich, bo jak gówno traktują własnego syna

Psychiczna blizna w głowie mi zostanie

Ale i tak już na zawszę kurwa będę siedział w rapie

 

 

 

 

 

*- Nie to, że się wychwalam, ale w rapie jednym panczem można zjeść całą zwrotkę przeciwnika

Opublikowano

Pleśniawek gdzie tekst?

Czas do wieczora, pozwolę sobie dodać trochę godzin z powodu problemów jakie były na MPC.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Dlaczego jedni są lepsi, inni nie umieją napisać tekstu

Hejter sobie popieprzy, my na bicie zjadamy leszczów.

Robię to z pasją wierz mi, nie chodzę bez butów po deszczu,

Uzbrojony w wersy po zęby, zawsze idę do celu.

Jestem bogaty w ten żywioł, kleje wersy kiedy mogę,

Weszło mi to w krew ziom, obrałem już swoją drogę.

Mam w sobie rap, siedzi głęboko i już na zawsze,

Słabo mi się robi jak na hejterskie komentarze patrze.

Moje bogactwo w ten rap, polega na tym ziomek,

Że zawsze jak wejdę w bit, to cała scena płonie.

Czuję się wtedy Bogiem, to uczucie jest piękne.

Nie ważne jak wszystko sie potoczy, ja nigdy nie pękne.

Każdy łak powoli już mięknie, ja dobijam go brutalnie,

To moje goactwo w rap, niszcze każdego kto mi podpadnie.

To nigdy we mnie nie zgaśnie, będzie błyszczeć już do końca,

Moich dni w tym pieprzonym rapie, słabe ścierwo odtrącam.

 

 

Jadę już drugą zwrotkę, mam tyle rapu w sobie kurwa,

Mogę mówić, że jestem bogaty, nikt mi nie dorówna.

Strzelam punchami do celu, a słabi walą same pudła,

Więc nie wyskakuj do mnie dissem, nie tykam słabego gówna.

Mam zapas takich wersów, nie policzysz ich na palcach,

Eazy był pierwszym bogaczem, inspriracje dał nam.

Wiem, że jest dużo takich co myślą, że mają talent,

Ale wciąż piszą puste wersy, już dawno się przekonałem.

Wersy muszą płynąć prosto z serca, żeby były prawdziwe,

Ja posiadam tylko takie, nie pytaj jak ich się dorobiłem.

Ludzię są bogaci na różny sposób, ja mam swój unikalny,

Nie każdy musi być od razu dobry, każdemu szanse dajmy.

Może są lepsi od nas, ale potencjał drzemie w nich głeboko,

Jednym słowem są bogaci w rap, niech sami do tego dojdą.

Potwierdzam to swoją zwrotką, pierszą jak i drugą,

Jestem bogaty w ten rap, chwała takim ludzią.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Pleśniawek : jest coś takiego jak "edytuj post"

 

 

Głos na Patrykusa. Tekst całkiem w porządku .

U przeciwnika nie podoba mi się ciągłe powtarzanie "bogactwo" "jestem bogaty" tak wiem taki był temat ale można obrać to w inne słowa :)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Patrykuss.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...